Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 27.08.2010, 18:36:46
andreicozia andreicozia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.02.2009
Locație: Hristos, Budha, Mohamed, Krisna, iubire, pace
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.810
Implicit

Citat:
În prealabil postat de TreciLaRugaciune Vezi mesajul
A fi roman o rusine? Rusine imi era daca eram American si traiam intr-o tara vicleana, sa omor oameni nevinovati pentru bani si putere, sa manipulez toata planeta cu tot felul de faradelegi si desfranari, cum si o mare parte dintre Romani este manipulata. Atunci imi era rusine. Nu ROMAN DOMNE, care am fost BINECUVANTAT cu cel mai mare lucru posibil pe aceasta planeta, sa fiu Nascut intr-o tara Ortodoxa care a fost plina de sfinti si inca este, si a fost condusa de oameni credinciosi si sfinti.
Si atunci ce cauti bei Binecuvintatule in Irak si Afganistan? de ce-ti trimiti fii acolo sa fie partasi la crima sinistra asupra umanitatii care zilnic are loc.

Chiar si Hristos te-a avertizat ca o sa suferi amarnic daca ataci pe cei mai saraci dintre saracii lumii, pe copii, femei si batrini saraci si nevinovatisi si ca astfel DAI IN EL! ! !.

Cele 10 000 000 de avorturi din tara nu sunt nimic pe linga pacatul asocierii cu antihristul impotriva oamenilor sarmani dar cu DEMNITATE si curati la suflet!
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
vreau sa ma spovedesc dar imi e rusine patricia2006 Generalitati 125 20.07.2012 14:17:07
Sa nu ne fie rusine cu nimeni! Laura19 Generalitati 47 13.04.2012 01:23:50
Preotul roman omnipod Preotul 21 09.03.2012 19:52:15
Rusine! Legionarul Generalitati 57 13.01.2011 17:24:40