Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Alte discutii > Exorcismul
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #91  
Vechi 11.11.2010, 16:23:06
Mikala Mikala is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 11.11.2010
Mesaje: 9
Implicit

Buna, de curand am intrat pe forum si am citit niste explicatii pentru ca, mi s-au intamplat multe lucruri neplacute pe plan spiritual se pare. Acum nu stiu daca se leaga exact cu faptul ca eu port numele unui sfant, dar multe s-au intamplat. Daca am avut nevoie de o dovada ca exista un Dumnezeu, exista. Acum 4 ani, cu 3 zile inainte de Paste, mama a facut curatenie in casa. Intr-o sticla era apa sfintita, dar foarte putina, era de 0,5 L. In urmatoarea zi, sticla era plina cu apa. Mama a crezut ca eu am umplut sticla dar stiam ca e apa sfintita in ea si nu as fi facut asa ceva. Eram doar eu cu mama acasa, nimeni altcineva. Am impresia uneori ca ma striga cineva cand dorm de departe, uneori cand stau la calculator, exista un hol mic
din sufragerie spre camera mea si mereu tind sa aud pasi. Dupa ce a murit bunicul meu am vazut eu cu verisoara mea o umbra care trecea pe poteca pe care mersesem eu cu ea si bunicul meu. Afara, cand eram mai mica m-a urmarit un individ pana la scara si cand am intors capul nu mai era. De curand mi-a murit o colega si cand am vazut-o acum 3 ani prima data am zis : fata asta o sa moara. Nu stiu daca exista vreo legatura cu faptul ca fratele tatalui meu s-a sinucis, uneori cand vreau sa il am pe bunicul meu aproape soptesc si simt miros de trandafir desi nu exista. Am visat-o pe bunica mea la un moment dat amestecand intr-o oala resturi de mate, sange si alte lucruri si vorbea cu mine dar pe un ton serios si mi'a zis " Sa nu spui nimic decat dupa ce te casatoresti " . Nu stiu de unde vin mesajele astea..
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Frica de cel rau AlexieOmulLuiDumnezeu Rugaciuni 5 03.09.2011 21:58:02
mi-e frica sa ma duc la spovedanie mihai_m Pocainta 20 15.08.2010 23:53:40
Mi-e frica ca ma duc in iad doarunom Generalitati 39 05.04.2009 22:22:02
Frica silverstar Generalitati 26 04.11.2006 16:04:52