Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #28  
Vechi 14.02.2024, 08:53:28
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.298
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Penticostalul Traditional Vezi mesajul
Te-ai imbatat, Morocenkule?
Sau ce e cu hlizeala aia fara nicio noima la tine?

Ti se pare de ras faptul ca eu apar institutia casatoriei sau supunerea fata de autoritate? Pai astea sunt din Biblie, mey prietene.
Saracool de el... nici nu pricepe despre ce vorbesc...

(M-ash imbata... de iubire ca Iiisus ca sa umblu ametzit si vesel ca o sa scap din smoala de pe fundul marii unde am cazut ca fariseiuda faraonului ipocrit caruia i se invarte inima dupa evreice vrand sa se inaltze pe sine in munti straini ca sa chicoteasca la caldurica iubirii de sine, la focutz, la parjolit de berbecutzi loviti cu maceta peste cap si tzepuitzi la inima sa nu li se mai invarata. N-as vrea sa merg dupa ipocritzi, dupa inversi, n-asj vrea sa cad in recidiva urgica trufind peste cine si ce nu trebuie ca sa nu ma mai autodistrug dandu-ma dracoolui pe veci cu jujuramant, cu legatura blestemului si razbunarii, adica n-as vrea sa mai tooot pun botu' la puciuciu erectic erebotuzator avand impresia ca mi-e bine de la pacici din razvratirapar. Pe de alta parte nu e tocmai o hlizeala ci o adanca reflectie exprimata finutz, o observatie cugetata care-mi provoaca zambete pe 16 milimetri. Cum de nu te-ai prins?.. unde bat. )
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 14.02.2024 at 12:17:50.
Reply With Quote
 

Tags
betie, desfranare, familie, repros



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Canon de pocainta pentru cel cazut in desfranare costa1988sv Intrebari utilizatori 9 21.12.2012 18:35:48
Ce intelegeti prin citatul acesta Marcel_Ionut Spiritualitatea ortodoxa 10 03.11.2012 16:24:26
Cum intelegeti cultul ortodox ? STEPHAN Spiritualitatea ortodoxa 10 11.06.2012 17:13:39
(totul) Despre desfranare NeInocentiu Generalitati 184 31.08.2011 22:18:33
Ce intelegeti prin.......... mara2008 Nunta 12 30.06.2010 07:27:25