Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Biserica Ortodoxa si alte religii > Biserici Protestante
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 17.10.2009, 01:18:19
hmiron hmiron is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.08.2009
Mesaje: 380
Implicit

Ce-ar fi sa deschideti topic separat despre teorii conspirationiste si sa discutam aici despre fapte concrete? Preferati sa ignorati situatia actuala, reala, palpabila si sa judecati o etnie dupa niste supozitii? N-avem destula istorie in spate si trai comun cu secuii, mai ales in ultimii douazeci de ani ca sa putem trage rationamente, fie ele si gresite? Chiar trebuie sa poluati fiecare discutie cu Noua Ordine Mondiala?
__________________
User vechi: scrabble.
Reply With Quote
  #12  
Vechi 17.10.2009, 02:06:00
lavinia40 lavinia40 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 03.09.2009
Locație: Bacau
Religia: Ortodox
Mesaje: 252
Implicit

Citat:
În prealabil postat de hmiron Vezi mesajul
Ce-ar fi sa deschideti topic separat despre teorii conspirationiste si sa discutam aici despre fapte concrete?
da, da, sa traiti, care fapte concrete?
Reply With Quote
  #13  
Vechi 17.10.2009, 02:27:52
hmiron hmiron is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.08.2009
Mesaje: 380
Implicit

Citat:
În prealabil postat de lavinia40 Vezi mesajul
da, da, sa traiti, care fapte concrete?
Cum care? Noi nu suntem concreti? Ungurii nu sunt si ei? Istoria noastra recenta nu exista? Nu stiu in ce lume traiesti tu, insa in realitatea din care eu provin, toate astea exista. Iar despre Noua Ordine Mondiala si Uniunea Europeana care vrea sa distruga statele membre vorbesc numai conspirationistii. Poate ne spui cum este de unde vii tu.
__________________
User vechi: scrabble.
Reply With Quote
  #14  
Vechi 17.10.2009, 02:55:39
lavinia40 lavinia40 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 03.09.2009
Locație: Bacau
Religia: Ortodox
Mesaje: 252
Implicit

Citat:
În prealabil postat de hmiron Vezi mesajul
Cum care? Noi nu suntem concreti? Ungurii nu sunt si ei? Istoria noastra recenta nu exista? Nu stiu in ce lume traiesti tu, insa in realitatea din care eu provin, toate astea exista. Iar despre Noua Ordine Mondiala si Uniunea Europeana care vrea sa distruga statele membre vorbesc numai conspirationistii. Poate ne spui cum este de unde vii tu.
Vin din ,,lumea basmelor''(sunt zana cea rea).Dar tare mai esti ,, inflamat" crestine!
Dom'le eu respect orice etnie, de fapt orice om, caci e chipul Domnului, dar nu-mi plac smecherii, de orice etnie..Ordinea mondiala, de fapt..dezordinea mondiala..nu le mai ajunge puterea...DA-MI CATEVA ARGUMENTE SA -INTELEG-LUMEA TA
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare