Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox

Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Tainele Ortodoxiei > Nunta
Răspunde

Thread Tools Moduri de afișare
Vechi 27.04.2014, 19:19:06
constantinm2014 constantinm2014 is offline
Junior Member

Data înregistrării: 27.04.2014
Implicit Caut cunostinta cu tanara crestin-ortodoxa in vederea casatoriei

Buna ziua

Ma numesc Constantin, sunt crestin-ortodox si am 35 de ani. Sunt de inaltime medie si sunt din Bacau. Nu am fost casatorit. Ma consider o persoana linistita si cu frica de Dumnezeu cu dragoste de biserica si de manastiri. Consider familia crestina ca fiind o cale spre mantuire si sper sa cunosc prin intermediul acestui forum o tanara crestin ortodoxa in vederea casatoriei. Rog din suflet seriozitate si astept raspunsuri prin intermediul acestui forum.
Reply With Quote
Vechi 27.04.2014, 19:25:58
CRYYSSS CRYYSSS is offline
Junior Member

Data înregistrării: 04.02.2014
Religia: Ortodox
Implicit constantinm2014

Hristos a Inviat!
Reply With Quote
Vechi 27.04.2014, 19:28:45
constantinm2014 constantinm2014 is offline
Junior Member

Data înregistrării: 27.04.2014
Implicit Adevarat a Inviat !

Buna seara. Adevarat a Inviat!!!
Reply With Quote
Vechi 18.05.2014, 21:46:08
Florinvs Florinvs is offline
Senior Member

Data înregistrării: 06.12.2012
Locație: Husi, judetul Vaslui
Implicit

Adevarat A Inviat!

Da- si eu caut accelasi lucru.......
Reply With Quote
Vechi 19.05.2014, 00:53:55
Marcel_Ionut Marcel_Ionut is offline
Senior Member

Data înregistrării: 21.07.2012
Implicit

Citat:
În prealabil postat de constantinm2014 Vezi mesajul
Buna ziua

Ma numesc Constantin, sunt crestin-ortodox si am 35 de ani. Sunt de inaltime medie si sunt din Bacau. Nu am fost casatorit. Ma consider o persoana linistita si cu frica de Dumnezeu cu dragoste de biserica si de manastiri. Consider familia crestina ca fiind o cale spre mantuire si sper sa cunosc prin intermediul acestui forum o tanara crestin ortodoxa in vederea casatoriei. Rog din suflet seriozitate si astept raspunsuri prin intermediul acestui forum.

Hristos a inviat! va recomand sa mergeti la ASCOR Bacau ( Ascociatia Studentilor Crestini Ortodocsi Romani ) unde puteti participa la diferite activitati, unde puteti cunoaste oameni noi, si de ce nu si fete! va las blogu' mai jos unde puteti sa va documentati

http://ascorbacau.blogspot.ro/
" Cei care își au mintea adunată când citesc, dar se mulțumesc numai cu cititul, fără să pună nimic în practică în vederea sporirii lor duhovnicești, se aseamănă cu agricultorii aceia care se îngreuiază să pună mâna pe plug, ci stând la umbră deasă citesc mereu cărți despre agricultură și învață multe lucruri teoretice, dar rămân nelucrători și nefericiți." (Cuv.Paisie Aghioritul)
Reply With Quote
Răspunde

Tags
casatorie, familie crestina, nunta

Thread Tools
Moduri de afișare