Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 03.07.2010, 20:57:07
Darkanian's Avatar
Darkanian Darkanian is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.12.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 100
Implicit Ce puteti spune?

http://www.georgeta-florea.org/index.html Priviti si sa imi spuneti si mie ce puteti spune desprea aceasta femeie.
__________________
" Unde dragoste nu e, nimic nu e ! "
Reply With Quote
  #2  
Vechi 03.07.2010, 21:19:59
caliyo caliyo is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 22.10.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 257
Implicit

Ce pot sa spun e ca am incercat sa deschid fisierul si am fost avertizata ca e un virus.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 03.07.2010, 21:21:27
tigerAvalo9 tigerAvalo9 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.03.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.448
Implicit

Si pe mine m-a avertizat ca imi poate dauna acel site.
Reply With Quote
  #4  
Vechi 03.07.2010, 21:23:18
Darkanian's Avatar
Darkanian Darkanian is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.12.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 100
Implicit

Mie nu mia aratat nimic.
__________________
" Unde dragoste nu e, nimic nu e ! "
Reply With Quote
  #5  
Vechi 03.07.2010, 21:27:37
manixor manixor is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 03.07.2010
Mesaje: 3
Implicit O prima impresie.

Va referiti la site? Eu l-am deschis fara probleme si am putut sa citesc in intregime toate informatiile disponibile. Ce nu am reusit sa deschid a fost pagina de Contact.
Referitor la acea doamna, mi se pare ca e o batranica simpatica(din poza). Eu sunt prima data pe acest site si sunt cam sceptic la astfel de evenimente si primul meu gand a fost unul economic...cum sa vanda niste carti...povestind niste intamplari care pot soca. Nu vreau sa contrazic sau sa neg ca ce se povesteste este adevarat pentru ca nu pot dovedii.
Reply With Quote
  #6  
Vechi 03.07.2010, 21:28:25
colaps's Avatar
colaps colaps is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.04.2010
Locație: dor de Moldova...
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.210
Implicit

Nimic special, doar o babetă care crede sau vrea să creadă că poate comunica cu îngerii...
__________________
Sunt împotriva: avortului, homosexualității, sectelor, ateismului, masoneriei, păgânătății, ereziilor, ecumenismului, băncilor, cipurilor și actelor cu cip, politicianismului și a părăsirii patriei.

Să ascultăm de poruncile lui Dumnezeu și atât! Viitoarele legi și acțiuni statale nu vor duce decât la compromiterea noastră ca ființe dumnezeiești și la pierderea libertății. Noi nu suntem legați de aceste rânduieli lumești deșarte și satanice, ci doar de voia Domnului!
Reply With Quote
  #7  
Vechi 03.07.2010, 21:30:06
penticostalulmantuibil penticostalulmantuibil is offline
Banned
 
Data înregistrării: 27.04.2010
Locație: Constanta
Religia: Protestant
Mesaje: 649
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru penticostalulmantuibil Send a message via Skype™ to penticostalulmantuibil
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Darkanian Vezi mesajul
Mie nu mia aratat nimic.
Probabil antivirusul tau nu l-a detectat. Pagina este insa suspecta.

The webpage you tried to access is infected with a virus or other malware. Do not attempt to disable the avast! Web Shield in order to access the site.

Last edited by penticostalulmantuibil; 03.07.2010 at 21:34:57.
Reply With Quote
  #8  
Vechi 03.07.2010, 21:39:42
manixor manixor is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 03.07.2010
Mesaje: 3
Implicit

Pute-ti verifica un site de virusi si alte chestii periculoase aici:
http://www.avg.com.au/resources/web-page-scanner/
...em am facut asta si nu mi-a raportat nici o problema pentru site-ul respectiv.
Reply With Quote
  #9  
Vechi 04.07.2010, 03:30:32
dianadi's Avatar
dianadi dianadi is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.02.2009
Locație: Londra
Religia: Ortodox
Mesaje: 174
Implicit

nu vad de ce ar trebui sa ne dam cu parerea? ce ti-a atras atentia in mod deosebit si ai vrea si alte pareri? e doar o tanti cu par alb care spune povesti nepotilor ei...si a scris povestile intr-o carte...si amu face reclama la carte.....de ce nu ai intrebat la fel de bine sa ne dam cu parerea despre Harap Alb?
__________________
Iertati-ma!
Reply With Quote
  #10  
Vechi 04.07.2010, 07:49:55
Darkanian's Avatar
Darkanian Darkanian is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.12.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 100
Implicit

Multumesc ca ma luati in gluma, dar aceasta femei spune ca a vorbit cu ingerul iar ingerul ia cerut sa ridice o Troita la casa ei ca asa vine porunca de la Dumnezeu. Va arat si imagini cu aceasta Troita ca am fost ieri la ea cand a sfintito. Alta faza este ca spune intr-o carte asa: Ca a murit timp de 4 zile si 3 nopti si in acest timp a fost judecata si sa readus in trupul ei inapoi pentru a da mesaje la lume, invataturi, rugaciuni noi. Si ea spune ca noi avem legatura cu zodiile care sunt acum ca fiecare ne influenteaza cumva, de exemplu mie mia spus ca sunt defapt in zodia sagetator nu scorpion dar eu stiu ca in scropion si imi spunea ca protectia divina este doua treimi , ca am lumina in palme si mia mai spus ca eu o sa am doua casatorii. Eu de la inceput nu am crezut nimic. Mantuitorul a spus ca se vor ridica prooroci mincinosi dupa el si din cate vad aceasta prevesteste anumite lucruri. Spune ca va veni vremea cocosatelor ca toate fetele care sau imbracat in asa fel sa se vada buricul si mijlocul vor avea de suferit in aceea vreme si ca iadul se va inchide pe 900 de ani si apoi iar se va deschide. Dar intr-o carte spunea altceva ca a vazut apocalipsa. Din toata cauza asta mam certat cu tata si cu fratele meu caci ei spun ca sunt ateu. Nu sunt ateu dar pur si simplu nu pot sa inteleg. Tot aceasta femeie spunea de energie negativa si energie pozitiva, ca acolo unde a ridicat Troita este pamant sfant si ca in timpul constructiei odata a inceput sa ploua si ploua numai pe margini iar unde se construia Troita nu ploua. Deci nu stiu ce sa mai cred si ce sa fac. Multa lume spune ca sau facut minuni cand sa construit Troita deci pur si simplu nu stiu ce sa cred. Care este adevarul ceea ce spune ea in carti sau ce nea invatat Biserica.
__________________
" Unde dragoste nu e, nimic nu e ! "
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Daca puteti sa ma ajutati! rusumadena Umanitare 2 06.11.2012 01:06:15
Ma puteti ajuta? mirela1990 Generalitati 10 12.09.2010 23:40:20
Ma puteti ajuta? truthtostone Generalitati 1 26.10.2009 07:39:34
spune nu homosexualitatii sososoreeena Homosexualitatea 36 13.05.2009 11:29:02
Ma puteti ajuta ioanhodean Preotia (Hirotonia) 3 27.03.2008 00:14:44