Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 30.11.2008, 16:07:06
truthtostone's Avatar
truthtostone truthtostone is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.10.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 249
Implicit litere

Este cineva care face/a facut facultatea de litere din Timisoara?(scuze de topic ,aici a fost singura sectiune unde am citit ca se poate posta chiar daca nu are legatura cu religia).M-ar interesa materii care se studiaza.(de obicei se mai baga pe gat cateva materii chiar daca nu au legatura cu facultatea).

PS:nu am gasit vreun forum caruia sa ma adresez referitor la aceasta problema si l-am ales pe acesta.Scuze daca nu se cuvine sa pun aici astfel de intrebari.
Reply With Quote
  #2  
Vechi 30.11.2008, 16:15:19
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de truthtostone Vezi mesajul
Este cineva care face/a facut facultatea de litere din Timisoara?(scuze de topic ,aici a fost singura sectiune unde am citit ca se poate posta chiar daca nu are legatura cu religia).M-ar interesa materii care se studiaza.(de obicei se mai baga pe gat cateva materii chiar daca nu au legatura cu facultatea).

PS:nu am gasit vreun forum caruia sa ma adresez referitor la aceasta problema si l-am ales pe acesta.Scuze daca nu se cuvine sa pun aici astfel de intrebari.
Din Timisoara este Florin Ionut ce a terminat o facultate, dar nu de litere, dar are o mare pasiune pentru asa ceva. Poti lua legatura cu el pe privat. Doamne ajuta ! *
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
  #3  
Vechi 30.11.2008, 16:19:57
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
Din Timisoara este Florin Ionut ce a terminat o facultate, dar nu de litere, dar are o mare pasiune pentru asa ceva. Poti lua legatura cu el pe privat. Doamne ajuta ! *
id-ul corect de pe forum :Florin-Ionut
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
  #4  
Vechi 30.11.2008, 16:24:33
truthtostone's Avatar
truthtostone truthtostone is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.10.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 249
Implicit

Multumesc cristiboss56,mai astept si alte persoane care vor/pot sa mai ofere informatii.M-ar interesa "Limba si literatura Romana – O limba si literatura straina (Franceza, Engleza, Germana, Italiana, Spaniola, Latina" sau "Limba si literatura Engleza – Limba si literatura Romana sau o limba si literatura straina (Franceza, Germana, Italiana, Spaniola, Latina)".Nici Istorie nu ma deranjeaza.Orice sfat este bine-venit.Multumesc.
Reply With Quote
  #5  
Vechi 30.11.2008, 17:16:17
silverstar's Avatar
silverstar silverstar is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.04.2006
Mesaje: 1.791
Implicit

Citat:
În prealabil postat de truthtostone Vezi mesajul
Este cineva care face/a facut facultatea de litere din Timisoara?(scuze de topic ,aici a fost singura sectiune unde am citit ca se poate posta chiar daca nu are legatura cu religia).M-ar interesa materii care se studiaza.(de obicei se mai baga pe gat cateva materii chiar daca nu au legatura cu facultatea).

PS:nu am gasit vreun forum caruia sa ma adresez referitor la aceasta problema si l-am ales pe acesta.Scuze daca nu se cuvine sa pun aici astfel de intrebari.
[COLOR=green]Intra pe www.didactic.ro si vei obtine toate informatiile de care ai nevoie.[/COLOR]
__________________
[COLOR=green]"În vremuri ale minciunii universale, a spune adevărul este un act revoluționar..."
George Orwell[/COLOR]
Reply With Quote
  #6  
Vechi 30.11.2008, 17:59:23
truthtostone's Avatar
truthtostone truthtostone is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.10.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 249
Implicit

Citat:
În prealabil postat de silverstar Vezi mesajul
[COLOR=green]Intra pe www.didactic.ro si vei obtine toate informatiile de care ai nevoie.[/COLOR]
Scuza-ma,m-am uitat peste forumul site-ului,insa am vazut doar ca se discuta probleme de scoala generala/liceu.Eu am terminat liceul,am dat bacalaureatul si sunt pe drumul de a pierde 1 an la facultatea asta de demonologie (sarcasm,evident,este vorba de administratie publica)
__________________
Nu îi spune Lui Dumnezeu cât de mari sunt problemele tale.Spune-le problemelor tale cât de mare este Dumnezeu.
Reply With Quote
  #7  
Vechi 30.11.2008, 18:14:04
silverstar's Avatar
silverstar silverstar is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.04.2006
Mesaje: 1.791
Implicit

Citat:
În prealabil postat de truthtostone Vezi mesajul
Scuza-ma,m-am uitat peste forumul site-ului,insa am vazut doar ca se discuta probleme de scoala generala/liceu.Eu am terminat liceul,am dat bacalaureatul si sunt pe drumul de a pierde 1 an la facultatea asta de demonologie (sarcasm,evident,este vorba de administratie publica)
[COLOR=green]Tocmai, acolo sunt profesori care au terminat in diferite zone ale tarii si-ti pot oferi informatiile de care ai nevoie. Deschide-ti si acolo un subiect, cum ai facut aici, si intreaba. E singurul loc frecventat de numai de cadre didactice, si unde poti obtine informatiile care te intereseaza. Faci cum crezi.[/COLOR]
__________________
[COLOR=green]"În vremuri ale minciunii universale, a spune adevărul este un act revoluționar..."
George Orwell[/COLOR]
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Patratele in loc de litere cu diacritice Mihnea Dragomir Reguli generale de utilizare a forumului 22 19.08.2014 22:02:28