Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 01.02.2013, 22:35:14
Ana Tr.
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
Ai grija, pericolul habotniciei e la fel de mare poate chiar mai mare decat cel al ne-virtutii.
Mi-a placut asta!
Reply With Quote
  #12  
Vechi 11.02.2013, 17:23:53
mariusfanea mariusfanea is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 04.12.2012
Mesaje: 5
Implicit

Citat:
În prealabil postat de VladCat Vezi mesajul
http://www.youtube.com/watch?v=SH4hOZNGK_g

Utilizatorul care a incarcat clipul de mai sus a adaugat si altele in care descrie diverse trucuri. Nu am stat sa vad cat de bune sunt, vezi si tu daca merg.
ah asta am gasit si eu si am aflat ca baietii astia au un site intreg cu trucuri explicate.

http://dli.ro/trucuri-magice

Nu mai stiti ceva trucuri explicate in limba romana? :)
Reply With Quote
  #13  
Vechi 11.02.2013, 18:33:20
Crestin_Simona
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mariusfanea Vezi mesajul
Exista vreun site romanesc care se ocupa doar cu trucuri magice si explicatii? Eu personal nu gasesc nimic pe google si youtube, nimic in afara de spam. Ma gandeam ca cunoaste cineva de aici un site exclusiv cu trucuri explicate pe limba romana. Daca da lasa-ti un link ca si reply, e destul de urgent, saptamana viitoare e zia baiatului meu, si vreau sa pregatesc ceva special. :D
Intr-adevar nu este prea bine sa fi habotnic, dar bine a zis cine a zis ca mai bine asa decat iluzionist. Sa ai cumpatare si vezi sa nu vatemi copii cu aceste lucruri. Un dialog cu ei si explicarea desertaciunii acestor lucruri este de dorit. Copii inteleg foarte bine si lucrurile serioase, chiar daca noi nu credem asta!
Reply With Quote
  #14  
Vechi 25.02.2013, 09:35:37
mariusfanea mariusfanea is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 04.12.2012
Mesaje: 5
Implicit

In fine, am gasit trucuri explicate, aveau baietii de pe dli o rubrica doar cu asa ceva, dar mai am o intrebare... Cunoasteti vreun serial sau emisiune cu pariuri sportive? nu de multa vreme m-am mutat in chirie si am ramas fara tv :).
Reply With Quote
  #15  
Vechi 25.02.2013, 12:43:26
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Nu crezi ca ai putea incerca si pasiuni mai putin triviale ca sa nu zicem poate chiar vatamatoare?
__________________
Suprema intelepciune este a distinge binele de rau.
Reply With Quote
Răspunde

Tags
carti, explicate, magice, romana, trucuri

Thread Tools
Moduri de afișare