Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Despre Forum > Reguli generale de utilizare a forumului
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 24.05.2021, 13:59:50
adibaad adibaad is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 29.09.2020
Mesaje: 1
Implicit Stergere anunt de pe site

Salut! Cum pot sterge un anunt care nu mai este valabil, nu gasesc pe site sau in contul meu nici o optiune in acest sens. Multumesc!
Reply With Quote
  #2  
Vechi 25.05.2021, 03:59:29
Demetrius Demetrius is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 02.04.2012
Mesaje: 2.965
Implicit

Citat:
În prealabil postat de adibaad Vezi mesajul
Salut! Cum pot sterge un anunt care nu mai este valabil, nu gasesc pe site sau in contul meu nici o optiune in acest sens. Multumesc!
Mesajul nu mai poti sa-l stergi, insa poti modifica mesajul prin corectarea textului, stergerea lui, si inlocuirea textului cu unul nou, gen: "Anuntul nu mai e valabil", sau unul obiectiv, gen: "Doamne Iisuse Hristoase, Fiul lui Dumnezeu, pe mine pacatosul miluieste-ma!" (Orice corectare trebuie sa aiba minim 10 caractere, altfel nu se poate edita.)

Optiunea demodificare (edit) este activa doar daca mesajul cu pricina este ultimul si nu i s-a raspuns, insa daca i s-a raspuns, sau daca dupa el mai este postat un altul, atunci pe coltul din dreapta mesajului pe care vrei sa-l modifici apare numarul mesajului tau din topic( gen #26)pe care daca dai clik ti se deschide imediat o fereastra cu optiune edit pe care o poti modifica dupa cum ti-am spus.

P.S. Deoarece titlul nu se mai poate modifica, ar fi ideal ca sa fie o legatura a textului cu mesajul.
__________________
Sublimă fărâmă a Sfintei Chemări,
Zvâcnită din Vrerea divină,
Mi-e sufletul vultur ce spintecă zări
Și sus, printre stele, se-nchină.(pr. Dumitru)
Reply With Quote
  #3  
Vechi 21.09.2021, 11:57:17
MirceaC MirceaC is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 27.04.2021
Mesaje: 1
Implicit Ștergere anunț

Bună ziua!

Am plasat același anunț la momente diferite în timp, adaptând prețul. Cum pot șterge anunțurile mai vechi?


Mulțumesc!


Mircea
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare