Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Intrebari utilizatori
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 18.10.2018, 18:04:13
Typo88 Typo88 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 15.10.2018
Mesaje: 3
Implicit

Intre timp mi-a venit o idee. Voi incepe prin a merge Duminica asta la biserica din interiorul spatiului spitalului de care apartin. Va multumesc pentru raspunsuri si comentarii :)
Reply With Quote
  #12  
Vechi 18.10.2018, 19:03:13
Seraphim7 Seraphim7 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.12.2009
Mesaje: 1.042
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Typo88 Vezi mesajul
Intre timp mi-a venit o idee. Voi incepe prin a merge Duminica asta la biserica din interiorul spatiului spitalului de care apartin. Va multumesc pentru raspunsuri si comentarii :)
Daca simți nevoia să te deschizi poti sa o faci si aici pe forum,sunt convins ca vei gasi si răspunsuri sincere si care sa te ajute.Totusi este indicat să vorbești cu oameni care au pregătirea necesară să iti fie utili.Legat de ideea de a merge la biserică,este una bună,poti deasemenea să vorbești dupa liturghie cu preotul,eventual să te spovedesti si să îl rogi sa iti citească rugăciuni specifice problemelor tale.
__________________
Esenta fiintei tale sta in insasi picatura de iubire ce atarna de spiritul tau.
Reply With Quote
  #13  
Vechi 19.10.2018, 10:51:29
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Typo88 Vezi mesajul
Intre timp mi-a venit o idee. Voi incepe prin a merge Duminica asta la biserica din interiorul spatiului spitalului de care apartin. Va multumesc pentru raspunsuri si comentarii :)
Te sustinem.
Dar iti propunem sa te duci in fiecare zi sa te inchini la biserica de acolo, sunt sigur ca este deschisa, si te poti reculege.
Sunt sigur ca dupa cateva zile vei fi alt om si vei avea alte ganduri si vei vedea viata mult mai luminos decat o vezi acum.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare