Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #23  
Vechi 06.05.2010, 12:29:09
ai2 ai2 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.10.2008
Locație: Micul Paris medieval
Mesaje: 1.625
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Scotianul Vezi mesajul
Incorect ce spui.Fandare logica.Tu ai spus clar ca EL a permis asta.Daca vroiai puteai sa spui,,eu nu cred ca exista dar voi lua in calcul varianta lui..".Nu ai spus asta.Sorry da suna a scuza ce spui.Nu argument.Inca nu m-ai raspuns la intrebarea mea directa:ce cauti(tu ateu)pe un forum crestin?
Ce fandare logica amice? Gabriela a zis nu eu! Eu am luat in calcul ipoteza in mod implicit. Mesajele mele ar arata cam ciudat daca as scrie de fiecare data "eu nu cred ca exista dar voi lua in calcul varianta lui..". Lumea cam stie ca sunt ateu si nici nu-i prea greu sa inteleaga asta din continutul mesajelor mele.

Ce caut eu pe un forum crestin? In general incerc sa arat ca aveti o imagine gresita despre lume in general si despre ateism in particular. Vazand ca e cazul sa explic ultra-detaliat, adaug urmatoarele: nu cred ca imaginea mea despre lume e perfecta, dar stiu ca imaginea voastra nu e buna! Mai ales atunci cand faceti referire la atei. Practic incerc sa impiedic perpetuarea unor neadevaruri care vor rabufni mai tarziu din necunostinta de cauza.
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Manastirea Radu Voda modoran mariana Intrebari utilizatori 7 21.04.2012 22:29:43
Preoti la Manastirea Radu Voda? andreea123 Generalitati 3 03.09.2011 09:17:35
Cum au fost furate Moastele Sfantului Dimitrie cel radu_bogdan Moaste 3 24.10.2010 23:01:50
s-a schimbat programul la manastirea radu voda(sf nectarie) annajanette Generalitati 6 18.07.2010 20:29:08
Au fost furate moastele Sfantului Nectarie de la Manastirea Radu Voda petrescu_dan Intrebari utilizatori 1 05.05.2010 15:41:49