Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 07.12.2009, 23:58:31
tanty12 tanty12 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 07.12.2009
Mesaje: 3
Smile buna seara !

numele meu e tanty, acuma am facut cont pe acest site, dar defapt in fiecare zi intram pe acest site pentru a-mi hrani sufletul , dar nustiu dc nu am facut cont pana acum!vad ca pe aici este lume din toate colturile lumii,romanii de ai mei!! as dorii sa -mi fac prieteni-prietene pe teme religioase , si dc nu sa vb despre orice!! despre mine va spun ca sunt o persoana sincera si mai ales cu frica de DUMNEZEU! CRED IN DUMNEZEU CU TOATA FIINTA MEA ! va pup! astept sa vorbim!! DOAMNE MILUIESTE-NE PE NOI PACATOSII!!
Reply With Quote
  #2  
Vechi 08.12.2009, 00:09:12
glykys's Avatar
glykys glykys is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.703
Implicit

Buna, tanty! Bine ai venit!
__________________
Pe noi inșine și unii pe alții și toată viața noastră lui Hristos Dumnezeu să o dăm.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 08.12.2009, 00:19:35
Hartford's Avatar
Hartford Hartford is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.11.2005
Locație: USA
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.809
Implicit

Bine ai venit Tanty12 poate ne spui si unde locuiesti.
Doamne ajuta
Vassy
__________________
Rugaciunea care-i plansa
In a lacrimei parau,
Te sfinteste si te-nalta
Ca sa-l vezi pe Dumnezeu!
Reply With Quote
  #4  
Vechi 08.12.2009, 00:20:51
LapetiteMoc LapetiteMoc is offline
Banned
 
Data înregistrării: 04.05.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.900
Lightbulb

Bine ai venit, Tanty !
Reply With Quote
  #5  
Vechi 08.12.2009, 00:34:42
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tanty12 Vezi mesajul
numele meu e tanty, acuma am facut cont pe acest site, dar defapt in fiecare zi intram pe acest site pentru a-mi hrani sufletul , dar nustiu dc nu am facut cont pana acum!vad ca pe aici este lume din toate colturile lumii,romanii de ai mei!! as dorii sa -mi fac prieteni-prietene pe teme religioase , si dc nu sa vb despre orice!! despre mine va spun ca sunt o persoana sincera si mai ales cu frica de DUMNEZEU! CRED IN DUMNEZEU CU TOATA FIINTA MEA ! va pup! astept sa vorbim!! DOAMNE MILUIESTE-NE PE NOI PACATOSII!!
Bine ai venit și neapărat să intri pe COMUNITATE ,pentru că acolo vei întâlni mulți prieteni creștini și poți să te înscri în grupuri de discuții pe diferite teme, poți viziona multe filme postate de cei de acolo, poți asculta muzică , citi poezie creștină, lega prietenii , încărca imagini , și multe alte facilități . Doamne ajută ! +
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
  #6  
Vechi 08.12.2009, 15:49:10
gabriela_iagar's Avatar
gabriela_iagar gabriela_iagar is offline
Member
 
Data înregistrării: 24.08.2009
Locație: Romania, Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 55
Lightbulb

Citat:
În prealabil postat de tanty12 Vezi mesajul
numele meu e tanty, acuma am facut cont pe acest site, dar defapt in fiecare zi intram pe acest site pentru a-mi hrani sufletul , dar nustiu dc nu am facut cont pana acum!vad ca pe aici este lume din toate colturile lumii,romanii de ai mei!! as dorii sa -mi fac prieteni-prietene pe teme religioase , si dc nu sa vb despre orice!! despre mine va spun ca sunt o persoana sincera si mai ales cu frica de DUMNEZEU! CRED IN DUMNEZEU CU TOATA FIINTA MEA ! va pup! astept sa vorbim!! DOAMNE MILUIESTE-NE PE NOI PACATOSII!!
Buna tanty, bine ai venit pe acest forum!
__________________
Invierea lui Hristos vazand sa ne inchinam Sfantului Domn Iisus, Unuia Celui fara de pacat. Crucii Tale ne inchinam Hristoase si Sfanta Invierea Ta o laudam si o marim, ca Tu esti Dumnezeul nostru, afara de Tine pe altul nu stim, numele Tau numim.
Veniti toti credinciosii sa ne inchinam Sfintei Invierii lui Hristos; ca iata a venit prin Cruce bucurie la toata lumea.
Totdeauna binecuvantand pe Domnul, laudam Invierea Lui, ca rastignire rabdand pentru noi, cu moartea pe moarte a calcat.
Reply With Quote
  #7  
Vechi 08.12.2009, 17:51:44
metanoia2's Avatar
metanoia2 metanoia2 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.08.2009
Locație: Cluj Napoca
Religia: Ortodox
Mesaje: 175
Implicit

Mult folos duhovnicesc si fereste-te de polemici!
__________________
"Imparate Ceresc Mangaietorule Duhul Adevarului care pretutindenea esti si pe toate le-mplinesti,Vistierul bunatatilor si Datatorule de viata, vino si Te salasluieste intru noi."
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Buna seara kattyyy Tinuta in Biserica 24 12.06.2011 14:22:28
Buna seara tuturor utilizatorilor acestui forum Ilinca Teologie si Stiinta 16 16.05.2011 22:51:56
buna seara! georgiana_master Rugaciuni 4 31.10.2006 14:32:43