Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 10.10.2011, 09:48:24
Mihailescu-Marin Daniel's Avatar
Mihailescu-Marin Daniel Mihailescu-Marin Daniel is offline
Member
 
Data înregistrării: 04.06.2010
Mesaje: 85
Smile Minunile din viata voastra

Eu am mai multe minuni petrecute in viata mea si sper sa mai am.
Prima minune este aceea ca m-am casatorit cu cea mai minunata femeie din lume exact acum 2 ani de zile (si suntem impreuna de 7 ani: 2 casatorie + 5 inainte = 7 ani :)).
Cea de-a doua minune este nasterea fetitei mele acum aproximativ 3 luni, EMILIA ELENA este cea mai mare bucurie a sufletului meu.
Cea de-a treia minune este ca am ajuns parinte,tatal unui ingeras, este o mare responsabilitate dar este incredibil de frumos sa ai copii. Va recomand cu caldura sa traiti aceste experiente minunate din viata unui om. Iar daca toate le veti trai cu dragostea pe buze si in sulfet, atunci nu are cum sa nu va placa.
Ii multumescu Domnului si Maicii noastre pentru rugaciunile ei si sper ca si de aici inainte sa imi mai ofere minuni in viata. Doamne ajuta.
Eu am mai multe minuni petrecute in viata mea si sper sa mai am.
Prima minune este aceea ca m-am casatorit cu cea mai minunata femeie din lume exact acum 2 ani de zile (si suntem impreuna de 7 ani: 2 casatorie + 5 inainte = 7 ani :)).
Cea de-a doua minune este nasterea fetitei mele acum aproximativ 3 luni, EMILIA ELENA este cea mai mare bucurie a sufletului meu.
Cea de-a treia minune este ca am ajuns parinte,tatal unui ingeras, este o mare responsabilitate dar este incredibil de frumos sa ai copii. Va recomand cu caldura sa traiti aceste experiente minunate din viata unui om. Iar daca toate le veti trai cu dragostea pe buze si in sulfet, atunci nu are cum sa nu va placa.
Ii multumescu Domnului si Maicii noastre pentru rugaciunile ei si sper ca si de aici inainte sa imi mai ofere minuni in viata. Doamne ajuta.
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Parerea voastra claudiu31 Intrebari utilizatori 0 04.09.2011 23:01:15
Minunile din viata noastra ! elenavioletacocos Intamplari adevarate 30 21.08.2010 20:18:29
Cea mai penibila ipostaza din viata voastra dorinastoica14 Generalitati 68 15.05.2010 08:52:54
Un om are nevoie de rugaciunea voastra iar mara2008 Umanitare 16 22.01.2009 17:12:33
PAREREA VOASTRA ! cristiboss56 Botezul 51 20.08.2008 16:51:03