Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Tainele Ortodoxiei > Nunta
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 12.05.2015, 10:34:01
oaie_cugetatoare oaie_cugetatoare is offline
Banned
 
Data înregistrării: 31.03.2014
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.296
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mirela.t Vezi mesajul
PS: ar fi frumos totusi să-ti ceri scuze de la Alin.
Ar fi de-a dreptul urat de tot.
Citat:
Asta e lovitură sub centură, si e fortată rău. Păi cum stăm cu sintagma aceea "să nu judecăm"?
Pai nu judec.Eu spun adevarul.Iar adevarul judeca.Iar cand adevarul judeca, doare.Doare ca dreptatea lui
Dumnezeu este sfanta.
In fond, cei care au plecat nu s-au dus in alte tari sa-si ajute aproapele ci s-au dus in alte tari ca sa fuga
de aproape.

Si vine Yasmina si-mi predica mie grija de aproape, cand si-a intors fundul in fata acestui neam ?!
Dar cum vine asta ?! Dar suntem nebuni ? Dar care om normal i-ar permite una ca asta?Asa ceva nu se accepta
in veci vecilor.
Bolnav mental trebuie sa fii ca s-o n-o pui la punct !
Citat:
De unde până unde ai scos asta că e bolnav psihic?! păi tu îti dai seama ce spui??
Pt ca este, uita-te ce i-a facut antoniei in postul ala cu 666.
A mai avut astfel de tentative si cu altii si acum un an.Dar cum mine nu-i
merge , eu nu-i accept imbecilismele, lipsa de educatie si prostia.Sa se trateze sau se le exercite pe altii.

PS:cum sa-ti cere scuze in fata celor a caror nume este legiune si care au "bisericute" aici pe site, fiind adevarate sinagogi ale satanei?Niciodata asa ceva.

Cand pleci in alta tara ca sa faci bani multi, pt propria ta persoana(adica iti pui orgoliul, vanitatea, egoismul mai presus de neam) stai naiba in banca ta si nu mai emite judecati de valoare despre "grija aproapelui".
Nu mai predica tu cel cu barna ochi, despre barna, ca devine penibila situatia.

Last edited by oaie_cugetatoare; 12.05.2015 at 10:49:54.