Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Alte discutii > Vrajitoria
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 19.09.2016, 21:32:05
Iuanna Iuanna is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 19.09.2016
Mesaje: 3
Implicit Am nevoie de câteva sfaturi

Buna seara, ieri seara am descoperit acest site si am nevoie de îndrumări din partea dvs. De o luna de zile mi se întâmpla ca atunci când adorm sa încep sa tresar in somn, mă zgâlțâi de parca ar fi cutremur..de multe ori simt asta dar nu ma trezesc...prietenul meu ma trezește pt ca il sperii când fac așa...vorbesc in somn dar chestii fără sens, scrâșnesc foarte tare din dinti, ba chiar câteodată stau cu mâna in aer. iar când ramân singura noaptea acasă si dorm pe spate, mi se întâmpla sa ma văd in somn cum stau pe spate si sa am senzație de sufocare si sa aud ca un fel de gâjâit si sa nu ma pot trezi...nu am probleme psihice, iar credincioasa sunt, deși nu merg foarte des la biserica... Menționez faptul ca bunica mea face farmece, însă de un an de zile nu am avut niciun contact cu ea...nici măcar la telefon...este o persoana foarte rea si foarte dușmănoasă pe toată lumea, inclusiv cu mine....nu ii înțeleg răutatea, ar face rău gratuit oricui...vreau sa știu ce se întâmpla...sănătoasa sunt, de vitamine nu duc lipsa, iar analizele mele sunt bune....sfătuiți-ma ce sa fac si care ar fi cauza a ceea ce mi se întâmpla..de mică am avut de-a face cu fenomene mai stranii...acum nu știu dacă la o vârsta de 6 ani exista posibilitatea sa fi avut halucinații, însă, pana la vârsta de 8 ani in camera unde dormeam, in fiecare noapte îmi apăreau pe perete diferite imagini urate, iar înainte sa răsară soarele, apărea un corp alb care îmi făcea cu mâna...va mulțumesc anticipat...
Reply With Quote