Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 09.01.2011, 21:04:56
gabrielacoada gabrielacoada is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 23.06.2009
Mesaje: 24
Implicit mesaj din partea iuliei

sarut mana tuturor si va spun din suflet la multi ani sa va dea bunul Dumnezeu si tot ce vati pus in gand sa vi se implineasca in acest an si pe viitor noi suntem in mare necaz si avem mari datorii care nu le putem plati din cauza ca Emil nu lucreaza perioada asa de iarna si nu are de lucru nu ia nici bani nici macar de chirie avem la lumina 150 de lei la intretinere iar avem 200 de lei si chiria nu mai zic ca nici mancare nu avem in casa astazi am facut niste fasole ciorba si am avut un kg de faina care lam facut turte mai mult coapte nu mai stim ce sa facem maine sa punem pe masa celor mici sa manance vin la dumneavoatra din nou sa va rog din suflet macar chiria sau lumina sa ma ajutati sa le platesc am incercat sa ma loghez dar nu pot nu stiu de ce si nu pot sa intru mereu ca nu am cum
dar va implor din toata inima ajutatima va rog din tot sufletul nu ma lasati va multumesc din suflet si bunul Dumnezeu sa va rasplateasca pentru tot multumesc doamna Gabriela ca ma ajutat punand acest mesaj aici la dumneavoastra pe forum inca o data va doresc la multi ani si multe reusite si sanatate sarut mana si Dumnezeu sa ne ajute .
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Tu, mata sau dumneavoastra Adriana Cluj Generalitati 18 25.06.2014 13:08:57
Apelez la rugaciunile voastre alexina Umanitare 26 04.04.2011 11:39:25
Stiti dumneavoastra oare? goldfinger17 Intamplari adevarate 10 02.04.2011 21:06:43
parerea dumneavoastra Anamaria_anca Generalitati 12 11.03.2010 18:57:39