Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox

Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Minuni ale Ortodoxiei > Pelerinaje la locuri Sfinte
Răspunde

Thread Tools Moduri de afișare
Vechi 10.03.2011, 19:34:26
camy_d camy_d is offline
Banned

Data înregistrării: 14.11.2010
Religia: Ortodox
Implicit

Citat:
În prealabil postat de biancaalexa Vezi mesajul
Doamne Ajuta ,as avea nevoie de un sfat daca se poate ,va rog frumos .

In data de 21 martie o matusa de a mea pleaca in pelerinaj in Ierusalim ,si pot sa plec si eu cu ea , dar din pacate am auzit pe mai multa lumea ,care mi-a zis sa nu plec ,pentru ca i foarte periculos ,ca oricand se poate declansa razboaie,si ca Libia i in razboi ,deci poate veni si in Ierusalim ,si ca in Ierusalim nu stiu niciodata cand poate veni razboiu , voi ce sfat imi dati ,e adevarat acest lucru? va rog din suflet sa imi raspundeti daca puteti ,va multumesc .
Astă vară era sigură zona, acum nu știu. Dar să știi că e o ocazie unică, care cine știe când o să mai apară. Ierusalimul e minunat, merită văzut de un creștin, e cea mai frumoasă experiență pe care am avut-o. Eu sunt un pic mai inconștientă și m-aș duce, dar oricum să ai grijă să nu regreți că nu te-ai dus.
Reply With Quote
Vechi 10.03.2011, 19:35:06
Adriana-Simona's Avatar
Adriana-Simona Adriana-Simona is offline
Senior Member

Data înregistrării: 07.01.2010
Implicit

Sa ai curaj, caci te duci pentru un lucru bun. Niciodata sa nu te temi de moarte, sau de razboi, nimeni nu e luat de pe pamant inainte de vreme, si cand ii vine clipa de va sti sa aibe nadejde va fi bine.
In plus orice aventura/calatorie valoreaza cat o viata, asa ca bucura-te de oportunitate ori de cate ori apare.
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Ce sa fac? Am nevoie de ajutor Raluca06 Nunta 121 17.12.2012 21:55:23
Am nevoie de ajutor Idyahoo Generalitati 36 13.04.2010 22:38:50
As avea si eu nevoie de ceva sfaturi... goldfinger17 Generalitati 2 11.10.2008 00:45:27
as avea nevoie de un sfat cosmopolitan Intamplari adevarate 35 26.06.2008 02:46:05
Am nevoie de ajutor... prof3tul Stiri, actualitati, anunturi 13 09.10.2006 11:01:30