Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Sfanta Scriptura > Rugaciuni
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 07.01.2010, 20:38:58
Darkanian's Avatar
Darkanian Darkanian is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.12.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 100
Unhappy Daca este posibil o rugaciune !

Stiti o rugaciune pentru impacare sufletului? Adica prietena mea se acuza mereu pentru ca mai bine zis " cica " ea a stricat relatia noastra si noi suntem foarte indepartati acum. Eu iam zis de foarte multe ori ca nu este asa si ea tot se acuza si de aceea as vrea o sa ma rog pentru ea sai fie impacat sufletul sa nu se mai acuze atat caci numai rezist so vad mereu ca plange si nu doarme noapte mai deloc uneori doarme dar greu. Ii sunt dator foarte mult ei ca ma readus pe calea cea buna si am facut sa ma rog la Dumnezeu si vreau sa fac si eu acest lucru pentru ea chiar daca este putin eu vreau sa il fac. Daca ati putea sa imi spuneti si mie o rugaciune vas fi recunoscator.


Va rog seriozitate !!!!! Multumesc.
__________________
" Unde dragoste nu e, nimic nu e ! "
Reply With Quote
  #2  
Vechi 09.01.2010, 21:21:10
cozymin cozymin is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 08.09.2009
Mesaje: 8
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Darkanian Vezi mesajul
Stiti o rugaciune pentru impacare sufletului? Adica prietena mea se acuza mereu pentru ca mai bine zis " cica " ea a stricat relatia noastra si noi suntem foarte indepartati acum. Eu iam zis de foarte multe ori ca nu este asa si ea tot se acuza si de aceea as vrea o sa ma rog pentru ea sai fie impacat sufletul sa nu se mai acuze atat caci numai rezist so vad mereu ca plange si nu doarme noapte mai deloc uneori doarme dar greu. Ii sunt dator foarte mult ei ca ma readus pe calea cea buna si am facut sa ma rog la Dumnezeu si vreau sa fac si eu acest lucru pentru ea chiar daca este putin eu vreau sa il fac. Daca ati putea sa imi spuneti si mie o rugaciune vas fi recunoscator.


Va rog seriozitate !!!!! Multumesc.
Poate Paraclisul Maicii Domnului ar fi bine. Sau ai putea incerca sa pui cateva pomelnice pentru ea.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 09.01.2010, 22:11:04
Darkanian's Avatar
Darkanian Darkanian is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 01.12.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 100
Implicit

Este bun si raspunsul asta . Multumesc !
__________________
" Unde dragoste nu e, nimic nu e ! "
Reply With Quote
  #4  
Vechi 13.01.2010, 08:51:07
umilul umilul is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.11.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 175
Implicit Iarta-ma !!

Paraclisul Maicii Domnului e o rugaciune draga mie care alinta sufletul si te intareste. Pace tuturor si iertati-ma daca v-am gresit !!
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Este posibil? Heavy_Rain Generalitati 23 30.07.2011 23:14:19
Este posibil...? Crysby Vrajitoria 19 22.07.2011 00:53:21
Femeia daca este murdara sa nu intre in biserica? clementia Generalitati 74 27.06.2011 00:16:30
Ce este deschiderea cartii si daca este justificata? LETYTIA Intrebari utilizatori 12 06.01.2011 22:00:25