Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 04.01.2021, 15:41:49
Petru7's Avatar
Petru7 Petru7 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.04.2019
Locație: în dor sfânt de Iisus
Religia: Ortodox
Mesaje: 251
Implicit

Citat:
În prealabil postat de eusingur Vezi mesajul
a venit vremea, ca sa curatati Cuvantul Lui Dumnezeu de toata spuza jidaneasca...masonica ori iluminata. Omul fara Dumnezeu e NIMIC. Orice religie ori zicere ori convingere care pune omul in centrul universului E STRAMBA! Acum, sunt multe caile care clameza ajungerea la Dumnezeu, DAR NU TOATE DUC ACOLO, din pacate exista doar UNA...si cararea e a "dreak" de ingusta...reflecteaza, nirvana
Și eu cred în Cuvantul lui Dumnezeu de la sfarsit de timp. Dă Doamne minte românului, mintea lui cea de pe urmă ca să credem și să urmăm toți Credinta traind creștinismul ortodox cât mai curat și mai drept.
__________________
”-Simone, fiu al lui Iona, Mă iubești tu pe Mine?
-Da Doamne........te iubesc.
-........”
Reply With Quote
  #22  
Vechi 04.01.2021, 17:47:04
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.277
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Petru7 Vezi mesajul
Citat:
În prealabil postat de eusingur Vezi mesajul
a venit vremea, ca sa curatati Cuvantul Lui Dumnezeu de toata spuza jidaneasca...masonica ori iluminata. Omul fara Dumnezeu e NIMIC. Orice religie ori zicere ori convingere care pune omul in centrul universului E STRAMBA! Acum, sunt multe caile care clameza ajungerea la Dumnezeu, DAR NU TOATE DUC ACOLO, din pacate exista doar UNA...si cararea e a "dreak" de ingusta...reflecteaza, nirvana
Și eu cred în Cuvantul lui Dumnezeu de la sfarsit de timp. Dă Doamne minte românului, mintea lui cea de pe urmă ca să credem și să urmăm toți Credinta traind creștinismul ortodox cât mai curat și mai drept.
Daca chiar credeti intrati si cititi cu credinta pe linkul din semnatura. Acela e Cuvantul lui Dumnezeu de la sfarsit de timp. Stiu ca e greu de citit Adevarul si ca e mai usor de crezut in speculatiile, superstitiile si interpretarile gresite ale Apocalipsei. Acolo veti gasi tot ce aveti nevoie pentru ca sa Credeti.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote
Răspunde