Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #31  
Vechi 19.06.2013, 00:11:26
Geo_Geo79
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Delalucaci Vezi mesajul
Nu inteleg!!!

Eu nu am cont Netlog
Reply With Quote
  #32  
Vechi 19.06.2013, 00:14:08
Geo_Geo79
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Geo_Geo79 Vezi mesajul
Nu inteleg!!!

Eu nu am cont Netlog
Acum am inteles, crezi ca eu sunt acea persoana, nu?

In primul rand sunt femeie, numele meu este Georgiana,

Si in al doilea rand tot nu inteleg de ce ai cautat id de pe crestin ortodox pe Netlog
Reply With Quote
  #33  
Vechi 19.06.2013, 00:16:18
Geo_Geo79
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Sincer, daca nu aveti nimic bun de zis, abtineti-va de la comentarii, eu am atatea probleme incat nu imi arde de glume.

Iertare daca am suparat pe cineva.
Reply With Quote
  #34  
Vechi 19.06.2013, 00:31:06
Geo_Geo79
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Eu pe forum nu cred ca mai intru, daca vreti sa pastram legatura va las adresa mea de e-mail: geo_geo79800@yahoo.com


Marea mea rugaminte este sa va rugati pentru ea, cine doreste desigur.
Acesta a fost primul motiv pentru care am cerut ajutorul intr-un forum ortodox, stiu ca sunteti uniti si mai ales prin rugaciune.

Doamne ajuta!!! Bucurie multa!
Reply With Quote
  #35  
Vechi 19.06.2013, 00:42:11
N.Priceputu
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Nu te mâhni pentru suspiciunea arătată mai înainte. De multe ori un nou-venit este suspectat că ar fi trol, și atunci unii dintre noi fac niște „investigații”. Întâmplător numele tău de utilizator coincide cu cel de pe netlog.
Reply With Quote
  #36  
Vechi 19.06.2013, 01:00:41
Geo_Geo79
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Nu ma mahnesc (prea tare), dar eu am vorbit despre o problema destul de grava, daca vroiam sa glumesc gaseam alt forum si apoi sa-mi fie cu iertare dar nu prea e crestineasca aceasta suspiciune, cu atat mai mult ca este vorba de un lucru grav (disparitia unei persoane de 4 zile). Doar Dumnezeu stie cat plang, este vorba de cea mai buna prietena, poate par un pic ciudata dar ma tot framant nu stiu incotro sa o apuc, unde sa o caut, nu pot sa stau si sa astept, ma gandesc in fel si-n chip, chiar sunt disperata, suna urat dar asa sunt, ma tot rog sa fie vie, azi am fost la biserica si am aprins lumanari pentru ea, si nu stiam unde sa aprind, la vii la morti, am aprins 4 la vii si una am zis sa aprind la morti in cazul in care e moarta sa aibe Dumnezeu mila de ea, si cea de a 5-a lumanare am scapat-o pe jos, am luat-o si am pus-o tot la vii. Asteptarea asta ma inebuneste, macar nu stiu unde este ca sa stiu ce sa fac.
Reply With Quote
  #37  
Vechi 19.06.2013, 14:47:57
Geo_Geo79
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Vesti bune, am gasit-o, este la spitalul de psihiatrie. Ea cand a ajuns vineri la spitalul de urgenta a vazut-o si un psihiatru si de acolo a plecat la spitalul 9, are o depresie f puternica, a tinut in ea, avea ganduri negre si nu a spus la nimeni. Important este ca am gasit-o si e vie, depresia se vindeva, vineri va sosi acolo 2 preoti sa-i faca sf Maslu, in 2 saptamani va veni acasa.

Va rog in continuare sa o pomeniti si pe ea la rugaciunile voastre personale, si daca mergeti la maslu sa o treceti si pe ea pe pomelnic.
Reply With Quote
  #38  
Vechi 19.06.2013, 14:58:58
Annyta
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Geo_Geo79 Vezi mesajul
Vesti bune, am gasit-o, este la spitalul de psihiatrie. Ea cand a ajuns vineri la spitalul de urgenta a vazut-o si un psihiatru si de acolo a plecat la spitalul 9, are o depresie f puternica, a tinut in ea, avea ganduri negre si nu a spus la nimeni. Important este ca am gasit-o si e vie, depresia se vindeva, vineri va sosi acolo 2 preoti sa-i faca sf Maslu, in 2 saptamani va veni acasa.

Va rog in continuare sa o pomeniti si pe ea la rugaciunile voastre personale, si daca mergeti la maslu sa o treceti si pe ea pe pomelnic.
Mă bucur că ați găsit-o, sper să își revină cât mai repede și mai bine!
Poți să ne mai spui o dată cum o cheamă?
Reply With Quote
  #39  
Vechi 19.06.2013, 14:59:16
N.Priceputu
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Slavă Domnului!
E bine că are o prietenă ca tine. Cred că are nevoie de tot sprijinul tău.
Reply With Quote
  #40  
Vechi 19.06.2013, 15:40:03
Geo_Geo79
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Annyta Vezi mesajul
Mă bucur că ați găsit-o, sper să își revină cât mai repede și mai bine!
Poți să ne mai spui o dată cum o cheamă?
Numele ei este Cornelia.

Va multumesc din suflet.

Last edited by Geo_Geo79; 19.06.2013 at 16:39:47.
Reply With Quote
Răspunde