Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #191  
Vechi 27.05.2011, 09:31:28
vintage
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Melissa Vezi mesajul
Eu nu imi amintesc sa ma fi contrazis tu vreodata. Habar nu am despre ce vorbesti. Si daca e asa cum spui, nu am retinut, deci clar ca nu am resentimente, degeaba ma jignesti. Eu nu am nici o problema cu cei care intervin la postarile mele, daca o fac civilizat. Ba din contra, de la multi am multe de invatat!

Pe mine m-ai intrigat mai demult cand te-ai luat de sotul Annei, si am ripostat, pentru ca ai folosit impotriva ei, propriile ei dezvaluiri facute pe forum, cu maxima sinceritate .Asa ceva NU SE FACE! Este un lucru foarte, foarte urat! Iar astazi te-ai luat din nou de ea, acuzand-o din inchipuiri..

"Si am sa intervin de cate ori observ o nedreptate "

Dar de ce nu-l lasi pe Dumnezeu sa fie justitiar?? Sau vreo sa-L ajuti?

..pentru ca nimeni nu intra pe forum, ca sa fie ranit si jignit...aici este un spatiu ORTODOX, unde ar trebui sa construim impreuna, nu sa daramam fiecare individual..
"...

... in afara de Vintage, desigur...
  #192  
Vechi 27.05.2011, 09:40:43
vintage
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Melissa Vezi mesajul
Eu nu imi amintesc sa ma fi contrazis tu vreodata. Habar nu am despre ce vorbesti. Si daca e asa cum spui, nu am retinut, deci clar ca nu am resentimente, degeaba ma jignesti. Eu nu am nici o problema cu cei care intervin la postarile mele, daca o fac civilizat. Ba din contra, de la multi am multe de invatat!

Pe mine m-ai intrigat mai demult cand te-ai luat de sotul Annei, si am ripostat, pentru ca ai folosit impotriva ei, propriile ei dezvaluiri facute pe forum, cu maxima sinceritate .Asa ceva NU SE FACE! Este un lucru foarte, foarte urat! Iar astazi te-ai luat din nou de ea, acuzand-o din inchipuiri..

Si am sa intervin de cate ori observ o nedreptate ..pentru ca nimeni nu intra pe forum, ca sa fie ranit si jignit...aici este un spatiu ORTODOX, unde ar trebui sa construim impreuna, nu sa daramam fiecare individual..
Scuze! In postarea anterioara am inclus postarea mea in mesajul tau, Melisa... Te intrebam de ce vrei sa faci mereu pe justitiarul? de ce nu-l lasi pe Dumnezeu?
  #193  
Vechi 27.05.2011, 10:00:19
catalin2 catalin2 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.12.2007
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 9.706
Implicit

Eu cred ca anna21 si dobrin7m ar trebui sa asculte sfatul parintelui Gheroghe si sa nu se mai certe.
Subiect închis

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
De ce exista Dumnezeu? Traditie1 Teologie si Stiinta 40 07.01.2011 09:54:21
Dumnezeu, exista sau nu? Rodica50 Intrebari utilizatori 0 19.11.2010 20:11:56
Dumnezeu exista sofia_78 Generalitati 34 05.03.2010 22:57:48