Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 24.03.2011, 15:00:01
irina78 irina78 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 24.03.2011
Mesaje: 1
Implicit Multumiri

In sfarsit am gasit timp sa raspund tuturor acelora care cu gandul ne sprijina,in special pe micutul nostru,cu rugaciunile lor!Nu gasesc cuvinte de multumire altele decat cele cu care ne rugam la randu-ne pentru sanatatea si izbavirea de pacate a voastra,a tuturor care ne sunteti alaturi de greaua incercare prin care trecem.Am gasit in noi,ca dar al lui Dumnezeu,puterea de a sustine cauza lui Andrei,de a spera ca intr-o zi toate vor fi doar in amintirea noastra,de a spera ca surioara lui va fi sanatoasa si ca impreuna ne vom bucura de toate darurile lui Dumnezeu.Inca o data multumiri tuturor,si promit sa revin de fiecare data cand voi putea pentru a impartasi pasi din viata micutului nostru.

Dumnezeu sa va ajute pe toti!
Reply With Quote
  #22  
Vechi 27.03.2011, 22:19:10
Nicole_Alma's Avatar
Nicole_Alma Nicole_Alma is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.07.2010
Locație: Norvegia, dar romanca in suflet
Religia: Ortodox
Mesaje: 102
Implicit

Citat:
În prealabil postat de irina78 Vezi mesajul
In sfarsit am gasit timp sa raspund tuturor acelora care cu gandul ne sprijina,in special pe micutul nostru,cu rugaciunile lor!Nu gasesc cuvinte de multumire altele decat cele cu care ne rugam la randu-ne pentru sanatatea si izbavirea de pacate a voastra,a tuturor care ne sunteti alaturi de greaua incercare prin care trecem.Am gasit in noi,ca dar al lui Dumnezeu,puterea de a sustine cauza lui Andrei,de a spera ca intr-o zi toate vor fi doar in amintirea noastra,de a spera ca surioara lui va fi sanatoasa si ca impreuna ne vom bucura de toate darurile lui Dumnezeu.Inca o data multumiri tuturor,si promit sa revin de fiecare data cand voi putea pentru a impartasi pasi din viata micutului nostru.

Dumnezeu sa va ajute pe toti!
Irina, ma bucur ca ai reusit sa intri aici! Sa dea Dumnezeu sa ai o sarcina usoara in continuare si fetita sa fie sanatoasa!

Andrei merita orice efort, iar acum, in Postul Mare, ii rog pe oamenii cu suflet care deschid aceasta pagina, sa inalte o rugaciune pentru el catre Dumnezeu si Maica Domnului.
__________________
"Iubirea este înrudirea omului cu Dumnezeu. Ea unește la maxim persoanele umane fără să le confunde. În iubire se arată plenitudinea existenței." (Parintele D. Staniloae)
Reply With Quote
  #23  
Vechi 06.04.2011, 11:53:58
IOLANDA IOLANDA is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.03.2010
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 368
Post

Abia acum am vazut mesajul.Dumnezeu si Maicuta Sfanta sa te aiba in grija lor pe tine Irina ,si pe copilasii tai....in special pe micutul Andrei care-i bolnavior.O sa -l pomenesc alaturi de nepotelul meu in rugaciunile mele de seara si sper ca Bunul Dumnezeu va auzi rugaciunile noastre si se va indura de micutul tau.Doamne Ajuta-ne pe noi pacatosii pe calea mantuirii noastre.Si inca ceva:iti doresc o sarcina usoara si o nastere fara probleme.Sunt niste rugaciuni speciale si ptr.asta le-am citit cind a nascut fiica mea.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Andrei Rubliov mihailt Arta bisericeasca in general 8 11.01.2012 12:30:45
Moaștele Sfântului Andrei + cristiboss56 Moaste 2 27.11.2009 21:43:16
Eu sunt Andrei,tu? AndreiM Generalitati 0 04.10.2009 19:14:57
Hai sa facem copiii si batranii sa zambeasca iar mara2008 Generalitati 3 23.11.2008 07:43:16
pestera Sf Andrei iuda Pelerinaje la locuri Sfinte 1 29.08.2007 20:28:21