Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #31  
Vechi 17.11.2009, 16:30:19
elizabeta elizabeta is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.11.2009
Locație: Bucuresti
Mesaje: 711
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Nevrednicul Vezi mesajul
mai elizo...chiar am vorbit serios! postam titlul cartii facem o licitatie ca normal este pt o fapta buna si cel care castiga ,varsa banii intr un cont poate chiar cel direct al unui azil! la dat cu parul....ma refeream la propunere...Doamne fereste ..nu la tine!
Cum spuneam, am capul tare...inteleg mai greu, scuza-ma si tolereaza-ma si tu acuma...
Am inteles, am inteles...
Desi nu par, si eu vorbesc la fel de serios.
Dar stii care-i problema? Majoritatea cartilor mele sunt ... catolice...nu stiu pe ce crestin ortodox l-ar putea interesa...
Dar ideea ta este FOARTE BUNA!!!
Zi-mi cum facem?
Reply With Quote
  #32  
Vechi 17.11.2009, 16:39:36
Nevrednicul
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit elizabeta

sincer eu chiar as citi carti ...catolice! daruim pt ca ne au fost de folos si pot sa fie si altcuiva! ce facem? sincer nu stiu daca admini ar agrea o asemenea idee! altfel....postam cartea sau cartile cu post nou....de abia mai discutam si la obiect si cel sau cei ce vor ..fac oferta! contul? ne interesam pe rand la asezaminte sociale le prezentam pe scurt si dam contul! sincer chiar si eu vreau sa fac ceva...poate mai este cineva de acord cu noi doi si asa vom fi mai multi..
Reply With Quote
  #33  
Vechi 17.11.2009, 16:41:37
elizabeta elizabeta is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.11.2009
Locație: Bucuresti
Mesaje: 711
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Nevrednicul Vezi mesajul
sincer eu chiar as citi carti ...catolice! daruim pt ca ne au fost de folos si pot sa fie si altcuiva! ce facem? sincer nu stiu daca admini ar agrea o asemenea idee! altfel....postam cartea sau cartile cu post nou....de abia mai discutam si la obiect si cel sau cei ce vor ..fac oferta! contul? ne interesam pe rand la asezaminte sociale le prezentam pe scurt si dam contul! sincer chiar si eu vreau sa fac ceva...poate mai este cineva de acord cu noi doi si asa vom fi mai multi..
Eu sunt prima de-acord!!!!!
Iti multumesc, mi-ai inseninat ziua!
Reply With Quote
  #34  
Vechi 17.11.2009, 16:43:22
Nevrednicul
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

iti multumesc sincer pt cuvintele tale! sunt nemeritate si totusi ma bucur....ca te bucuri! ramane sa mai postam sa mentinem interesul si poate ...Doamne ajuta! ..reusim sa facem ceva!
Reply With Quote
  #35  
Vechi 17.11.2009, 16:44:45
elizabeta elizabeta is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.11.2009
Locație: Bucuresti
Mesaje: 711
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Nevrednicul Vezi mesajul
iti multumesc sincer pt cuvintele tale! sunt nemeritate si totusi ma bucur....ca te bucuri! ramane sa mai postam sa mentinem interesul si poate ...Doamne ajuta! ..reusim sa facem ceva!
Pai nu, tu ai avut ideea, e bebele tau, eu te sprijin cat pot, postez prima!!!
Reply With Quote
  #36  
Vechi 17.11.2009, 16:45:38
Nevrednicul
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

asa o sa facem !
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Sa nu-l ispitim pe aproapele nostru Florin-Ionut Morala Crestina 21 02.09.2012 16:21:38
Cum sa ne rugam pentru aproapele nostru? alexdu Generalitati 6 14.02.2012 10:44:10
Sa nu judecam aproapele costel Generalitati 49 31.08.2011 19:15:46
Dragostea de aproapele tau viviana Generalitati 9 28.07.2011 21:03:46
Aproapele meu maria55 Generalitati 14 17.03.2010 15:57:21