Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 19.04.2006, 06:37:12
NiCcoleta NiCcoleta is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.02.2006
Locație: Iasi
Religia: Ortodox
Mesaje: 287
Implicit

Va rog din adincul sufletului sa-l pomeniti in rugaciunile voastre pe Daniel.El are o patima cumplita si ar vrea din adincul sufletului sau sa scape de ea ....dar trebuie sa lupte ...si are nevoie de rugaciuile noastre.Daca ati sti cum ma ruga sa ma rog pentru el...si cu cita durere o povestea...si cit isi doreste sa scape de ea.VA rog din adincul sufletului meu asa cum el ma rugat din adincul sufletului sau.Rugati-va pentru iertarea grealelor sale si pentru izbavirea de patima sa.

Nu ne treceti cu vederea!

Doamne al puterilor fi cu noi,ca pe altul afara de Tine...!

va multumesc!
Reply With Quote
  #2  
Vechi 10.05.2006, 22:57:04
vsm vsm is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 06.04.2006
Locație: Tara Maicii Domnului
Religia: Ortodox
Mesaje: 117
Implicit

Tata, Te rugam pentru Daniel, Tu stii care este problema lui, sau care sunt problemele lui, ajuta-l, da-i puterea de care are nevoie ca sa poata lupta condus de Duhul Tau cel Sfant. Iti multumim ca ne asculti ! In numele Domnului Iisus Hristos Te rugam. Amin.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 24.08.2006, 20:11:46
vsm vsm is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 06.04.2006
Locație: Tara Maicii Domnului
Religia: Ortodox
Mesaje: 117
Implicit

Bunul nostru Tata, miluieste-ne pe toti, ai mila si de Daniel,da-i puterea de care are nevoie, Te rugam!
Reply With Quote
  #4  
Vechi 30.08.2006, 11:04:30
jeny
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

DRAGA MEA DE MULTE ORI CEREM CEVA SI NU STIM DACA NE ESTE DE FOLOS SAU NU.....MAI BINE SA CEREM SA NE DEA D-ZEU RABDARE IN ISPITE CA NU NE VA DA EL NICIODATA MAI MULT DECAT PUTEM DUCE...SI APOI DRAGA MEA SORA IN HRISTOS PRIN ISPITE NE CALIM SI NE MANTUIM MAICUTA DOMNULUI SA IL AJUTE PE FRATELE NOSTRU DANIEL SI SA-I DEA PUTERE SA RABDE PAN ALA CAPAT SI SA AIBA NADEJDE.......ASA CUM PE MINE MULT PACATOASA M-A SCOS DIN ADANCUL PACATELOR CU MULTA IUBIREA SA ASA CRED CA IL VA IZBAVI DE-I ESTE DE FOLOS SI PE FRATELE NOSTRU DANIEL.....NADEJDE SI CREDINTA..DOAMNE AJUTA mult pacatoasa jenica
Reply With Quote
  #5  
Vechi 11.09.2006, 01:26:58
NiCcoleta NiCcoleta is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.02.2006
Locație: Iasi
Religia: Ortodox
Mesaje: 287
Implicit

Fie!
Reply With Quote
Răspunde