Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Minuni ale Ortodoxiei > Intamplari adevarate
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 29.04.2013, 10:15:13
Dan-Constantin Dan-Constantin is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 29.04.2013
Locație: Iasi,Romania.
Religia: Ortodox
Mesaje: 22
Implicit o mare minune,aratata mie pacatosului

In primul rind salut pe toata lumea si Dumnezeu sa ne ajute!
O mare minune este ca in acest post am descoperit adevarata credinta in Dumnezeu si Isus Hristos,cu aceasta ocazie am descoperit si acest site!
Nu stiu sincer cum sa aleg din multimea de minuni din viata mea,au fost multe minuni nu pot alege din ele dar cred ca asta e cea mai mare,faptul ca acum la virsta de 37 ani,cu o sotie iubitoare si un baietel de aproape 5 ani,cu multitudinea de probleme cotidiene,cu lipsa timpului,cu marea lupta cu mindria si slava desarta,cu multitudinea de pacate care le fac zilnic cu gindul si fapta,unui crestin mai mult mult cu vorba decit cu fapta ia aratat marele,milostivul si bunul Dumnezeu ca exista credinta adevarata,asta cred ca este cea mai mare minune pe care am avut placerea sa o traiesc!

Dumnezeu sa ne ajute sa razbatem prin viata asta,pe care noi singuri o complicam,si ma rog sa ne dea Dumnezeu un sfirsit bun al acestei vieti si iertarea pacatelor pentru viata viitoare!
Reply With Quote