Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 11.09.2009, 20:02:39
padrevicentiu
Guest
 
Mesaje: n/a
Unhappy IPS Teodosie

Voi credeti tot pamfletul asta cum ca IPS Teodosie a acceptat mita? eu unul nu cred... este ceva putred la mijloc si asta se numeste mafia imobiliara.Eu stiu sigur pentru ca el niciodata nu ar face asa ceva:e prea bun ca sa faca asa ceva...daca nu stiati el lasa jumatate din salariul lui la orfelinate si asociatii el a schimbat multe si poate cel mai important a infiintat seminarul teologic constanta la care sunt elev si mandru ca invat in aceasta institutie.
Reply With Quote
  #2  
Vechi 12.09.2009, 21:08:35
lore86's Avatar
lore86 lore86 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.05.2009
Locație: timisoara
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.203
Implicit

unii se imbata cu apa rece, altii sufla si in iaurt. ma bucur ca iti iubesti ierarhul si scoala la care inveti. nu are importanta ce credem.toti avedm slabiciunile noastre sis untem supusi greselii, dar datoria noastrra e sa ne rugam unii ptr altii si pt cei ce sunt randuiti sa ne conduca.
p.s. si IPS nicolae doneaza intreg salariul cazurilor sociale mai deosebite, dar asta nu inseamna ca nu s-a impartasit cu catolicii:)
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Arhiepiscopul Tomisului, IPS Teodosie, vinde harul preotiei maria_bratu Generalitati 278 16.11.2009 02:19:51
IPS Teodosie este acuzat ca a facut afaceri cu Braul Maicii Domnului maria_bratu Generalitati 3 23.05.2009 20:55:04
Sfantul Ierarh Teodosie de la m-rea Brazi alynnna Diverse Sarbatori 4 22.09.2008 12:08:48