Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #141  
Vechi 21.12.2010, 16:37:02
medusa medusa is offline
Banned
 
Data înregistrării: 11.12.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 324
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Dona_Maya Vezi mesajul
:-) E deosebit de interesant forumul acesta...Pentru unii, e unicul mod de a socializa, e clar...Repet, se sesizeaza usor gradul de cultura si educatie de aici..Dar totusi, INTELIGENTA face diferenta...Am observat oameni foarte inteligenti care nu inteleg de ce insista sa va scoata din conul de umbra in care va aflati..NU VOR REUSI NICIODATA !Dar culmea e alta : voi, ceilalti, sunteti cei care va simtiti lezati!Numai oamenii mediocrii se pot manipula cu lucruri care nu au suport logic, care nu sunt explicate stiintific!!!De ce nu vreti sa va depasiti conditia?
si esti in masura matale sa ne dai explicatiile stiintifice de rigoare? ma indoiesc.
Reply With Quote
  #142  
Vechi 21.12.2010, 17:02:56
heaven's Avatar
heaven heaven is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.11.2008
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.350
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Dona_Maya Vezi mesajul
Am mai spus ca Freund sustinea ca fiecare persoana are 3 personalitati : cea care o arata lumii, cea care crede ca o are si cea care o are de fapt.
Ei, eu am vazut-o pe cea de-a treia a ta!
Craciun fericit!
Ce sa zic...ma bucur ca ai o capacitate de patrundere a firii umane de o asemenea acuratete,unii nici dupa zeci de ore de analiza si de dat jos masti nu reusesc asta.
In alta ordine de idei,Freud nu se referea la trei personalitati,ci la trei componente ale personalitatii umane:sine,ego (eu),supraego (supraeu).
__________________
Sa invatam de la ingerul nostru pazitor...http://www.youtube.com/watch?v=pG52f...&feature=share
Reply With Quote
  #143  
Vechi 21.12.2010, 17:17:26
heaven's Avatar
heaven heaven is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.11.2008
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.350
Implicit

Citat:
În prealabil postat de alex_geani Vezi mesajul
Buna Heaven,frumoase cuvintele si foarte finute....la toti va doresc un CRACIUN FERICIT si plin de caldura si fericire si sa fiti iubiti......cel mai bine este sa taci si sa ii lasi pe alti sa vb....cum e proverbul CINE TACE BINE FACE......sarbatori fericite
Ai dreptate,draga Alex,in multe cazuri tacerea poate fi de aur si este mai intelept sa procedam asa decat sa punem paie pe foc.
Un Craciun fericit si tie si tuturor forumistilor si iertare celor pe care i-am suparat!
__________________
Sa invatam de la ingerul nostru pazitor...http://www.youtube.com/watch?v=pG52f...&feature=share
Reply With Quote
  #144  
Vechi 28.12.2010, 03:39:39
forfota forfota is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.03.2010
Locație: Ardeal
Religia: Ortodox
Mesaje: 204
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
Peste tot te simti jignita , atacata , ai mari probleme de personalitate , iar problemele tale le refulezi aici , si nu o data , ci continuu , continuu , continuu . . . Asta e , Dumnezeu sa te lumineze odata !
si pe tine cel ce te adresezi cu atata usurinta jegos de jignitor!
Reply With Quote
  #145  
Vechi 19.05.2011, 12:36:51
Smila1 Smila1 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 01.09.2010
Mesaje: 36
Implicit

Am facut un video cu niqab-urile mele in caz ca cineva este interesat.

http://www.youtube.com/watch?v=UbxFbYWFvKA
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Camasa-imbracaminte barbateasca? elena20 Reguli in Biserica 7 26.01.2013 21:38:26
despre imbracaminte si machiaj oana72 Generalitati 183 19.11.2012 08:59:59
Baiat mort la 17 ani are nevoie de imbracaminte, incaltaminte si sarmale spre_rasarit Umanitare 12 16.02.2012 20:53:20
Doliul in imbracaminte elizabeta Generalitati 21 24.01.2012 15:16:42