Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 14.12.2009, 08:59:57
vsovivi vsovivi is offline
Banned
 
Data înregistrării: 09.10.2008
Locație: Insectharul ortodox, în nepocăibilul pocăibil și pocăindu-se tainic.
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.459
Implicit Handbalistele au batut Spania... dar arbitrii...

Am vazut ultimele 15 minute din meciul cu Spania, si apoi pe TVR2 reluarea ultimelor 10 minute si am constatat ca le-am batut in realitate desi scorul final a fost un gol diferenta pentru Spania.

N-as vrea sa intru in nemultumiri si revolte dar nici sa ascund adevarul:

-golul lui Amariei pe final a fost valabil cand trebuia sa conducem cu un gol
-a eliminat in ultimele 3 minute o jucatoare de la noi si cand una de-a noastra care incerca sa se demarce i s-a pus piedica si a fost imbrancita nu s-a dat nimic
-spanioloaicele au pierdut mingea, au scapat-o din maini, noi am recuperat-o si li s-a dat mingea inapoi
-au calcat semicercu si li s-a dat tot lor balonul desi Amariei care a ajuns si ea in semicerc nu a atins-o macar

deci dupa ce conduceam cu 2 goluri arbitrii au intors rezultatul in favoarea Spaniei, caci fetele au avut pe final un moral extraordinar, mi-a placut foarte mult si cred, si sunt sigur ca noi am castigat meciul, dar arbitrii le-au vitregit de o calificare in semifinale.

Deci cer rejucarea meciului!

probele sunt evidente si orice om normal care ar rula ultimele 10 minute cu incetinitorul ar vedea furtul facut de cei doi arbitrii iar in ultimile 3 minute furtul a devenit pe fatza... la modul cel mai evident... deci as dori ca Radu Voinea sa faca CONTESTATIE...

ca ce s-a intamplat e inadmisibil la nivelul asta si cu filmarile astea! sau ne cred chiar orbi de tot?

ce pasi la Amariei? a batut mingea si a facut 3 pasi ca la baschet iar la handbal ai voie 4...

deci chiar daca celelalte furaciuni ar fi fost tolerate, golul ultim al nostru a fost furat in mod talgharesc...

sa le fie rusine arbitrilor!

asha ceva nu credeam sa mai fie posibile la un CM...


deci Bravo fetelor, atzi fost minunate! nu va dezamagitzi ca voi atzi jucat foarte frumos! shi atzi cashtigat partida in realitate... scorul final e opera ridicola a arbitrilor...

Last edited by vsovivi; 14.12.2009 at 09:50:35.
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Cununie religioasa in Spania spasky79 Nunta 1 17.05.2009 23:00:18