Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Spiritualitatea ortodoxa
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #7  
Vechi 30.04.2022, 01:04:34
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Adr.iu91 Vezi mesajul
Hristos a Inviat!

Am dat de o persoana care pretinde ca este clarvazatoare, ca are imagini din viitor.

Ea a spus ca se va intampla un eveniment in jurul lui 6 mai anul asta, legat de Republica Moldova de unde este ea (posibil un atac).

A spus ca in jurul lui 6 iunie anul asta 2022, se va da cu bomba nucleara si o treime din populatia pamantului va disparea.

A spus ca antihristu e nascut in 1999 si se va arata in 2032.

Am vazut pe TikTok ca posta niste filmulete cu preziceri si citeam in comentarii, si am vazut ca starea ei de suflet este la pamant. Eu banui ca aceste preziceri sunt niste amagiri din partea diavolului...nush ce sa cred, sper ca eu sa nu incep sa ma panichez din ce a spus.

Vreau sa ii transmit niste texte, cum puteti ajuta sa imi transmiteti mie, si sa ii redirectionez ei, sa ii spun ca viziunile astea cu date fixe nu sunt adevarate si sa nu mai fie asa in depresie ca tot spunea ca e ultimul mesaj, ultimul mesaj... aici are toate clipurile ei. Il mentioneaza pe Dumnezeu des in postarile ei. https://www.tiktok.com/@cont_magyc

Eu va intreb pe voi care stiti mai multe (nu am timp sa ma duc la duhovnic sa il intreb zilele astea), daca cineva primeste clarviziuni si mai apoi se simte demoralizata, intra in depresie, intra in suparare, este clar ca aceste clarviziuni sunt de la necuratul? (nu de la Dumnezeu)

Nu prea imi gasesc cuvintele acum...

Si baba Omida e clarvazatoare, dar vede pe lungimea de unda gresita.


Deci asta cu o treime din populatia pamantului e peste tot. Nimic nou.
Asta cu 6 Mai este crosetata tare de tot. Dar vedem.
Asta cu antihristu 1999 e veche, sunt multe variante cred ca toata plaja de 1992-2000 e acoperita cu presupuneri...


Dragule, linisteste-te ca prostii pot sa spuna foarte multi.
Reply With Quote
 

Thread Tools
Moduri de afișare