Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #81  
Vechi 27.07.2012, 11:03:23
apophis apophis is offline
Banned
 
Data înregistrării: 01.05.2012
Locație: Braila
Religia: Ortodox
Mesaje: 261
Implicit

Citat:
În prealabil postat de RalucaG Vezi mesajul
Apophis, cu parere de rau scriu si eu ca nu aduci nimic util forumului. Trolezi, esti rau intentionat, jignesti. Gasim prea destul astfel de atitudini in RL ca sa ne mai "bucuram" de ele si pe un forum de spiritualitate. You simply do not fit in this picture. Ontopic: eu m-as bucura daca ai parasi forumul asta.

Ia-ti si tu ochelari. Vezi ca pe undeva pe forum am fost facut betiv si nesimtit de un user. Altii imi spun mie asa dar eu jignesc nu?

Lasa engleza ca nu pari deloc interesanta.
  #82  
Vechi 27.07.2012, 11:33:54
kikyo_ea's Avatar
kikyo_ea kikyo_ea is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.08.2010
Locație: Giurgiu
Religia: Ortodox
Mesaje: 312
Implicit

Oare ti.a spus asa degeaba? Cine oare vorbeste la "misto" si aprinde focul ca sa inceapa cearta? Cu siguranta l.ai scos din sarite de ti.a spus asa. Cand ai de gand sa inchei referendum-ul? Ca deja vad foarte multe voturi pentru ca tu sa parasesti acest forum...
  #83  
Vechi 27.07.2012, 12:28:30
apophis apophis is offline
Banned
 
Data înregistrării: 01.05.2012
Locație: Braila
Religia: Ortodox
Mesaje: 261
Implicit

Citat:
În prealabil postat de kikyo_ea Vezi mesajul
Oare ti.a spus asa degeaba? Cine oare vorbeste la "misto" si aprinde focul ca sa inceapa cearta? Cu siguranta l.ai scos din sarite de ti.a spus asa. Cand ai de gand sa inchei referendum-ul? Ca deja vad foarte multe voturi pentru ca tu sa parasesti acest forum...
Eu nu l-am jignit, daca faceam asta eram banat. El probabil are pile la boss.

Referendumul il inchei cand vor fi destule voturi, deocamdata sunt destule pentru.
  #84  
Vechi 27.07.2012, 12:49:21
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Citat:
În prealabil postat de kikyo_ea Vezi mesajul
Oare ti.a spus asa degeaba? Cine oare vorbeste la "misto" si aprinde focul ca sa inceapa cearta? Cu siguranta l.ai scos din sarite de ti.a spus asa. Cand ai de gand sa inchei referendum-ul? Ca deja vad foarte multe voturi pentru ca tu sa parasesti acest forum...
Nu l-am facut betiv (dar daca asa i-a placut sa inteleaga, poate asta e realitatea) iar el a avut nesimtirea sa barfeasca pe alte forumuri utilizatorii de aici spunand ca sunt "fara creer".

Vezi cu 1-2 pagini mai in urma.
  #85  
Vechi 27.07.2012, 13:14:50
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ory Vezi mesajul
Maaaama, esti varza la gramatica!
Stiu ce replica "se cuvine": "Dumnezeu n-are nevoie de o scriere corecta", eu insa cred ca aceste probleme tin de lene, lenea de a invata, iar lenea este un pacat stipulat in decalog. Vad ca la sfaturi te pricepi, dar n-ar fi rau sa faci cateva lectii de gramatica, toti gresim in acest sens, doar nu suntem toti filologi, tu insa ai nevoie de cateva ore suplimentare.
Te-am citit si pe "Umanitare"....
Va multumesc ,am sa iau in considerare acest sfat sa-l pun in aplicare.Deocamdata nu m-am lovit de probleme in ceea ce priveste scrisul gramatical ,las pe cei destepti in frunte si ma alatur celor codasi. Imi pare rau acum ca am facut totusi multa scoala si am ajuns unde sunt .Oare erau profesorii mei atat de orbi cand ma corectau ,in fine ,va apreciez.
  #86  
Vechi 27.07.2012, 13:29:49
ory ory is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.09.2006
Locație: Galați
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.524
Implicit

Citat:
În prealabil postat de istina Vezi mesajul
Va multumesc ,am sa iau in considerare acest sfat sa-l pun in aplicare.Deocamdata nu m-am lovit de probleme in ceea ce priveste scrisul gramatical ,las pe cei destepti in frunte si ma alatur celor codasi. Imi pare rau acum ca am facut totusi multa scoala si am ajuns unde sunt .Oare erau profesorii mei atat de orbi cand ma corectau ,in fine ,va apreciez.
Dumneavoastra ati scris aici? Ma indoiesc!
__________________
" Nu suntem prizonierii propriului destin, suntem prizonierii propriei minti "

Last edited by ory; 27.07.2012 at 13:47:55.
  #87  
Vechi 27.07.2012, 15:31:13
RalucaG RalucaG is offline
Member
 
Data înregistrării: 22.11.2010
Mesaje: 82
Implicit Re:

Apophis, tu cauti galceava iar eu nu vreau sa ma cert cu tine.
Uite, inca o data (as dori sa fie ultima), la subiect, pe romaneste: m-as bucura foarte mult daca ai lasa forumul asta in pace. Nu mai scrie aici. Esti obositor, ataci oameni cu care nu ai nimic de impartit. Arata ca cel mai destept cedeaza si pleaca, scrie acolo unde poti fi apreciat. Pe alte forumuri de exemplu. Sau fa-ti un blog. Promit eu ca o sa citesc tot, mai incolo asa.
Sper ca nu e nevoie si de diacritice ca sa intelegi.
  #88  
Vechi 27.07.2012, 15:46:38
apophis apophis is offline
Banned
 
Data înregistrării: 01.05.2012
Locație: Braila
Religia: Ortodox
Mesaje: 261
Implicit

Uite n-o sa-ti fac placerea asta, poti sa scrii cu ce vrei, nu ma intereseaza parerea ta.
  #89  
Vechi 27.07.2012, 15:49:36
DragosP's Avatar
DragosP DragosP is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.03.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 6.591
Implicit

Tu rugăm: nu pleca!
__________________
Îmi cer scuze celor pe care i-am supărat!
"Trebuie sa mori înainte de a muri
Pentru a nu muri atunci când mori"
  #90  
Vechi 27.07.2012, 16:06:43
stefan florin's Avatar
stefan florin stefan florin is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.02.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.857
Implicit

Citat:
În prealabil postat de DragosP Vezi mesajul
Tu rugăm: nu pleca!
o replica foarte amuzanta!
Subiect închis



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Fetita mea se bucura ca Dumnezeu o ajutat-o taluta Intamplari adevarate 22 23.11.2011 16:17:35
Daca Dumnezeu ne-ar parasi pentru o zi? CuzaSfant Intrebari utilizatori 10 08.10.2010 23:32:57
Va parasi Dumnezeu lumea pentru pacatele ei? costel Generalitati 23 03.09.2010 23:58:09
Cum se bucura omul curat? cred_cu_adevarat Generalitati 6 19.04.2010 21:48:30
Bucura - te ! cristiboss56 Rugaciuni 2 25.12.2008 00:20:47