Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 12.11.2010, 22:05:58
ioana30's Avatar
ioana30 ioana30 is offline
Member
 
Data înregistrării: 23.10.2010
Locație: Augsburg
Religia: Ortodox
Mesaje: 31
Implicit

Pt. OmuBun

Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca pe prietenul dumneavoastra! Va multumesc ca mi-ati dat ocazia sa citesc aceasta "experienta", ma scuzati dar nici nu stiu cum sa ma exprim corect in aceasta situatie. Pentru mine orice cuvant, orice sfat sau pilda este foarte important, ma ajuta putin sa fac lumina in "nestiinta" mea.

Am pus aceasta intrebare pe forum, pt ca de fiecare data cand ma gandesc la tata, mi se rupe sufletul de durere pt ca nu stiu daca aude ce ii spun eu zilnic?! As da ani din viata mea daca as putea sa-l mai vad o data, sa pot sa-i spun in fata, ceea ce acuma spun cand ii vorbesc si nu primesc raspuns...Ramane speranta ca-l voi intalni canva in ceruri...Si sper pt el ca, daca nu ne mai are pe mine si sora mea, este macar cu parintii lui impreuna! Imi doresc ca acolo unde este sa nu fie singur!!!

Sper sa nu va las ( tuturor de pe forum) impresia ca fabulez sau ca delirez...sunt doar in cautare de raspunsuri...si este tare greu...

Va doresc numai bine!
Reply With Quote
  #12  
Vechi 13.11.2010, 12:14:14
larisa maria's Avatar
larisa maria larisa maria is offline
Member
 
Data înregistrării: 18.08.2010
Locație: M-Ciuc, Targu Mures
Religia: Ortodox
Mesaje: 32
Implicit

Dumnezeu sa-l ierte pe tatal tau. Daca s-a milostivit Domnul Dumnezeu si l-a primit in Imparatia Sa, poti sa fii sigura ca nu e singur. Doamne ajuta!
__________________
Răbdare, răbdare, răbdare, răbdare, răbdare...! Și când simți că s-a gătat, iar: răbdare, răbdare, răbdare, răbdare! Și iar: răbdare, răbdare, răbdare, răbdare!...
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
"Fiul Omului" - "Cel Vechi de zile" Daniel 7,13 georgeval Din Vechiul Testament 25 25.10.2016 06:31:20
Ce considerati despre "Misquoting Jesus"/"Forged" de Bart Ehrman Ciprian Mustiata Teologie si Stiinta 8 19.12.2012 16:12:08
Am nevoie de "putin" ajutor ! - Va rog nu treceti "peste" - Nu am liniste de o luna! valentinalogo Preotul 28 06.06.2010 07:26:42