Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 17.01.2008, 23:22:22
seminaristul seminaristul is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 28.06.2007
Locație: buricu' pamantului ARAD
Religia: Ortodox
Mesaje: 398
Implicit

si acu si raspunsul potrivit topicului, ca m-am luat dupa altii si am deviat de la subiect, folosesc un calculator Pentium IV(nu iv) care e deodata cu anii mei de seminar(adica 5)
Reply With Quote
  #22  
Vechi 17.01.2008, 23:27:19
Z.Lidia Z.Lidia is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 31.01.1975
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 545
Implicit

Am un laptop Acer luat la mana a doua si imbunatatit bine de sotul meu. S-a meritat achizitionarea, zic eu acum, ca functioneaza. Cand s-a stricat la o luna dupa ce l-am cumparat,nu ziceam la fel.
Reply With Quote
  #23  
Vechi 18.01.2008, 02:13:47
Hartford's Avatar
Hartford Hartford is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.11.2005
Locație: USA
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.809
Implicit

Citat:
În prealabil postat de urzicuta
wowww..cred ca vei avea mai mult succes daca vei intreba ce fel de prezervative folosim ce arome:cool:femeile ce desuuri fine...s.am.d.p..de fapt cui ii pasa?ce rost are intrebarea?
Urzicuta mult as vrea sa stiu daca esti intradevar preoteasa si daca stie parintele ce scrii pe forumul asta. Da si tu dovada de o preoteasa mai smerita si inteleapta sa invatam si noi ceva de la tine. Stii noi femeile treb sa fim mai finute.
Mai tot timpul dai cu bita in balta.
Scuze dar am simtit nevoia sa te cert oricum nu ramin suparata :)
Reply With Quote
  #24  
Vechi 18.01.2008, 04:34:56
Noesis Noesis is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 08.07.2007
Mesaje: 320
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Hartford
Citat:
În prealabil postat de urzicuta
wowww..cred ca vei avea mai mult succes daca vei intreba ce fel de prezervative folosim ce arome:cool:femeile ce desuuri fine...s.am.d.p..de fapt cui ii pasa?ce rost are intrebarea?
Urzicuta mult as vrea sa stiu daca esti intradevar preoteasa si daca stie parintele ce scrii pe forumul asta. Da si tu dovada de o preoteasa mai smerita si inteleapta sa invatam si noi ceva de la tine. Stii noi femeile treb sa fim mai finute.
Mai tot timpul dai cu bita in balta.
Scuze dar am simtit nevoia sa te cert oricum nu ramin suparata :)
Hartford, exagerezi, pai n-are voie omul sa glumeasca? Nu vad nimic rau in ce spune urzicuta.
Intr-adevar, in comparatie cu alte topicuri,asta e asa, sa spunem, mai putin grav si serios. Si ce daca? :D
Reply With Quote
  #25  
Vechi 19.01.2008, 00:57:02
dorinel78 dorinel78 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.09.2006
Mesaje: 260
Implicit

nu exista pc no name :p. ori e amd, ori pentium. mirelat ai dreptate in legatura Sf.Anonie. si e foarte bun topicul. cei care a judeca.. se considera mai presus decat altii. si atunci unde e smerenia???
Reply With Quote
  #26  
Vechi 19.01.2008, 16:49:39
Hartford's Avatar
Hartford Hartford is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.11.2005
Locație: USA
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.809
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Noesis
Citat:
În prealabil postat de Hartford
Citat:
În prealabil postat de urzicuta
wowww..cred ca vei avea mai mult succes daca vei intreba ce fel de prezervative folosim ce arome:cool:femeile ce desuuri fine...s.am.d.p..de fapt cui ii pasa?ce rost are intrebarea?
Urzicuta mult as vrea sa stiu daca esti intradevar preoteasa si daca stie parintele ce scrii pe forumul asta. Da si tu dovada de o preoteasa mai smerita si inteleapta sa invatam si noi ceva de la tine. Stii noi femeile treb sa fim mai finute.
Mai tot timpul dai cu bita in balta.
Scuze dar am simtit nevoia sa te cert oricum nu ramin suparata :)
Hartford, exagerezi, pai n-are voie omul sa glumeasca? Nu vad nimic rau in ce spune urzicuta.
Intr-adevar, in comparatie cu alte topicuri,asta e asa, sa spunem, mai putin grav si serios. Si ce daca? :D
Scuze Noesis dar am crezut ca pe forum asta se discuta despre credinta si nu despre prezervative:dontgetit:
Reply With Quote
  #27  
Vechi 19.01.2008, 19:09:31
mirelat
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Hartford
Stii noi femeile treb sa fim mai finute.
:) mie mi-a placut replica aceasta, ca a unei mame iubitoare...
Reply With Quote
  #28  
Vechi 20.01.2008, 18:53:22
filotheos filotheos is offline
Member
 
Data înregistrării: 21.10.2007
Mesaje: 34
Implicit

A-ti cam deviat de la subiect. Ce "rautaciosi" sunteti! Suntem la rubrica Generalitati si putem sa punem orice intreb chiar daca nu are leg. cu religia, nu? Si acum pt Noesis: Folosesc un pentium IV, e destul de util, la cat il folosesc eu...
Reply With Quote
  #29  
Vechi 20.01.2008, 19:11:49
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de filotheos
A-ti cam deviat de la subiect. Ce "rautaciosi" sunteti! Suntem la rubrica Generalitati si putem sa punem orice intreb chiar daca nu are leg. cu religia, nu? Si acum pt Noesis: Folosesc un pentium IV, e destul de util, la cat il folosesc eu...
Corect se spune: ce rautacinsi suntem, nu sunteti, pentru a nu cadea in patima mandriei, asta pentru ca suntem la generalitati.
Reply With Quote
  #30  
Vechi 21.01.2008, 20:27:07
filotheos filotheos is offline
Member
 
Data înregistrării: 21.10.2007
Mesaje: 34
Implicit

Da, frate, ai dreptate. Oricum, am spus-o sub forma de gluma.
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Internetul / jocurile pe calculator mekahekaleka Generalitati 2 13.01.2013 13:47:02
Jocuri pe calculator? Glamorous_witch Generalitati 52 28.01.2012 09:34:39
Jocurile de calculator shi problemele mele... Silencer Generalitati 88 04.09.2010 23:04:10
legat de emoticonurile pe care le folositi annajanette Generalitati 5 12.07.2010 03:00:01
Dependenta de calculator irinarb Generalitati 40 08.06.2009 14:46:37