Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 30.11.2008, 16:07:06
truthtostone's Avatar
truthtostone truthtostone is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.10.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 249
Implicit litere

Este cineva care face/a facut facultatea de litere din Timisoara?(scuze de topic ,aici a fost singura sectiune unde am citit ca se poate posta chiar daca nu are legatura cu religia).M-ar interesa materii care se studiaza.(de obicei se mai baga pe gat cateva materii chiar daca nu au legatura cu facultatea).

PS:nu am gasit vreun forum caruia sa ma adresez referitor la aceasta problema si l-am ales pe acesta.Scuze daca nu se cuvine sa pun aici astfel de intrebari.
Reply With Quote
  #2  
Vechi 30.11.2008, 16:15:19
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de truthtostone Vezi mesajul
Este cineva care face/a facut facultatea de litere din Timisoara?(scuze de topic ,aici a fost singura sectiune unde am citit ca se poate posta chiar daca nu are legatura cu religia).M-ar interesa materii care se studiaza.(de obicei se mai baga pe gat cateva materii chiar daca nu au legatura cu facultatea).

PS:nu am gasit vreun forum caruia sa ma adresez referitor la aceasta problema si l-am ales pe acesta.Scuze daca nu se cuvine sa pun aici astfel de intrebari.
Din Timisoara este Florin Ionut ce a terminat o facultate, dar nu de litere, dar are o mare pasiune pentru asa ceva. Poti lua legatura cu el pe privat. Doamne ajuta ! *
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
  #3  
Vechi 30.11.2008, 16:19:57
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
Din Timisoara este Florin Ionut ce a terminat o facultate, dar nu de litere, dar are o mare pasiune pentru asa ceva. Poti lua legatura cu el pe privat. Doamne ajuta ! *
id-ul corect de pe forum :Florin-Ionut
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
  #4  
Vechi 30.11.2008, 16:24:33
truthtostone's Avatar
truthtostone truthtostone is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.10.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 249
Implicit

Multumesc cristiboss56,mai astept si alte persoane care vor/pot sa mai ofere informatii.M-ar interesa "Limba si literatura Romana – O limba si literatura straina (Franceza, Engleza, Germana, Italiana, Spaniola, Latina" sau "Limba si literatura Engleza – Limba si literatura Romana sau o limba si literatura straina (Franceza, Germana, Italiana, Spaniola, Latina)".Nici Istorie nu ma deranjeaza.Orice sfat este bine-venit.Multumesc.
Reply With Quote
  #5  
Vechi 30.11.2008, 17:16:17
silverstar's Avatar
silverstar silverstar is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.04.2006
Mesaje: 1.791
Implicit

Citat:
În prealabil postat de truthtostone Vezi mesajul
Este cineva care face/a facut facultatea de litere din Timisoara?(scuze de topic ,aici a fost singura sectiune unde am citit ca se poate posta chiar daca nu are legatura cu religia).M-ar interesa materii care se studiaza.(de obicei se mai baga pe gat cateva materii chiar daca nu au legatura cu facultatea).

PS:nu am gasit vreun forum caruia sa ma adresez referitor la aceasta problema si l-am ales pe acesta.Scuze daca nu se cuvine sa pun aici astfel de intrebari.
[COLOR=green]Intra pe www.didactic.ro si vei obtine toate informatiile de care ai nevoie.[/COLOR]
__________________
[COLOR=green]"În vremuri ale minciunii universale, a spune adevărul este un act revoluționar..."
George Orwell[/COLOR]
Reply With Quote
  #6  
Vechi 30.11.2008, 17:59:23
truthtostone's Avatar
truthtostone truthtostone is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.10.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 249
Implicit

Citat:
În prealabil postat de silverstar Vezi mesajul
[COLOR=green]Intra pe www.didactic.ro si vei obtine toate informatiile de care ai nevoie.[/COLOR]
Scuza-ma,m-am uitat peste forumul site-ului,insa am vazut doar ca se discuta probleme de scoala generala/liceu.Eu am terminat liceul,am dat bacalaureatul si sunt pe drumul de a pierde 1 an la facultatea asta de demonologie (sarcasm,evident,este vorba de administratie publica)
__________________
Nu îi spune Lui Dumnezeu cât de mari sunt problemele tale.Spune-le problemelor tale cât de mare este Dumnezeu.
Reply With Quote
  #7  
Vechi 30.11.2008, 18:14:04
silverstar's Avatar
silverstar silverstar is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.04.2006
Mesaje: 1.791
Implicit

Citat:
În prealabil postat de truthtostone Vezi mesajul
Scuza-ma,m-am uitat peste forumul site-ului,insa am vazut doar ca se discuta probleme de scoala generala/liceu.Eu am terminat liceul,am dat bacalaureatul si sunt pe drumul de a pierde 1 an la facultatea asta de demonologie (sarcasm,evident,este vorba de administratie publica)
[COLOR=green]Tocmai, acolo sunt profesori care au terminat in diferite zone ale tarii si-ti pot oferi informatiile de care ai nevoie. Deschide-ti si acolo un subiect, cum ai facut aici, si intreaba. E singurul loc frecventat de numai de cadre didactice, si unde poti obtine informatiile care te intereseaza. Faci cum crezi.[/COLOR]
__________________
[COLOR=green]"În vremuri ale minciunii universale, a spune adevărul este un act revoluționar..."
George Orwell[/COLOR]
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Patratele in loc de litere cu diacritice Mihnea Dragomir Reguli generale de utilizare a forumului 22 19.08.2014 22:02:28