Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Sectiune dedicata profesorilor de religie
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #41  
Vechi 31.03.2010, 20:41:38
laura28's Avatar
laura28 laura28 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 20.02.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 14
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Xosroviduxt Vezi mesajul
la fel si la noi(mai putin partea cu platitul biletului ).Ca zici de avizul ala epidemiologic,al tau cum arata? e ca o adeverinta normala sau are un fel de tabel pe spate?

chiar azi am venit de la instructaj, si mi s-a spus ca decontul transportului este efectuat prin ordin de ministru...deci chiar nu stiu ce se intampla la voi...la noi totul este foarte simplu...asa ar trebui sa fie peste tot, devreme ce e Ordin~!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #42  
Vechi 31.03.2010, 20:46:39
Xosroviduxt's Avatar
Xosroviduxt Xosroviduxt is offline
Member
 
Data înregistrării: 17.10.2009
Locație: Transilvania
Religia: Ortodox
Mesaje: 70
Implicit

Citat:
În prealabil postat de laura28 Vezi mesajul
chiar azi am venit de la instructaj, si mi s-a spus ca decontul transportului este efectuat prin ordin de ministru...deci chiar nu stiu ce se intampla la voi...la noi totul este foarte simplu...asa ar trebui sa fie peste tot, devreme ce e Ordin~!!!!!!!!!
:O asta-i chiar ciudat!noua ni s-a zis ca inspectoratul n-are bani,liceul nici atat si prin urmare...trebuie sa ne platim noi biletul.Nici nu s-a pomenit de ministru :|.
__________________
De câte ori nu ești bun,să știi că nu ești ce trebuie să fii!
Reply With Quote
  #43  
Vechi 31.03.2010, 21:12:24
adriana92 adriana92 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 22.09.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 8
Trimite un mesaj prin ICQ pentru adriana92 Trimite un mesaj prin AIM pentru adriana92
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Xosroviduxt Vezi mesajul
:O asta-i chiar ciudat!noua ni s-a zis ca inspectoratul n-are bani,liceul nici atat si prin urmare...trebuie sa ne platim noi biletul.Nici nu s-a pomenit de ministru :|.
....stati linistiti ca totul o sa se rezolve..
..aveti credinta si nadejde in Dumnezeu ca nu va lasa pe voi ,fii ai Lui......
_____________________
"De n-ar zidi Domnul casa sufletului in zadar ne-am ostenit noi pacatosii"
Reply With Quote
  #44  
Vechi 01.04.2010, 14:25:59
ai2 ai2 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.10.2008
Locație: Micul Paris medieval
Mesaje: 1.625
Implicit

Dulce Romanie!
Daniel e in Audi, ar da din banii statului 400k euri pe catedrala mantuirii neamului 85% ortodox iar copiii calificati la neconstitutionala olimpiada nationala de "religie" n-au bani sa mearga cu trenu! Misto tara! Uite asa olimpicii afla mai multe despre religie!
Reply With Quote
  #45  
Vechi 01.04.2010, 16:35:56
Xosroviduxt's Avatar
Xosroviduxt Xosroviduxt is offline
Member
 
Data înregistrării: 17.10.2009
Locație: Transilvania
Religia: Ortodox
Mesaje: 70
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ai2 Vezi mesajul
Dulce Romanie!
Daniel e in Audi, ar da din banii statului 400k euri pe catedrala mantuirii neamului 85% ortodox iar copiii calificati la neconstitutionala olimpiada nationala de "religie" n-au bani sa mearga cu trenu! Misto tara! Uite asa olimpicii afla mai multe despre religie!
:)) foarte "inspirat" ca sa zic asa,dar de ce olimpicilor de la religie ar trebui sa le plateasca Patriarhia transportul si altora ministerul?

si de ce neconstitutionala?
__________________
De câte ori nu ești bun,să știi că nu ești ce trebuie să fii!

Last edited by Xosroviduxt; 01.04.2010 at 17:22:47.
Reply With Quote
  #46  
Vechi 02.04.2010, 15:19:23
mia_mn mia_mn is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 02.04.2010
Mesaje: 1
Implicit

Dragos nu cred ca trebuie sa-ti faci foarte multe griji. eu am fost si anul trecut la olimpiada nationala la Baia Mare (pe clasa a VII-a) si nu a trebuit sa platesc nimic si merg si anul asta la Suceava. sper sa fie bine si sa am un rezultat apropiat de cel de anul trecut cand am luat locul 2, insa o sa fie destul de ciudat fiindca nu o sa pot sta la suceava decat 2 sau 3 zile(oricum in ziua in care se da examenul) si o sa trebuiasca sa plec la Piatra Neamt la olimpiada de stiinte socio-umane.....imi pare foarte rau fiindca am auzit ca o sa fie niste excursii super. dar oricum cred ca o sa-ti deconteze ei tot, nu se poate sa nu-ti plateasca drumul....

edit:
@laura 28 ce instructaj?? pe mine(si nici pe ceilalti olimpici nu cred...) nu m-au chemat la nici un instructaj nici anul asta si nici anul trecut *_*

Last edited by mia_mn; 02.04.2010 at 15:27:31.
Reply With Quote
  #47  
Vechi 02.04.2010, 15:51:45
glykys's Avatar
glykys glykys is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.703
Implicit

Mult succes tuturor olimpicilor!!!
__________________
Pe noi inșine și unii pe alții și toată viața noastră lui Hristos Dumnezeu să o dăm.
Reply With Quote
  #48  
Vechi 02.04.2010, 16:49:01
Xosroviduxt's Avatar
Xosroviduxt Xosroviduxt is offline
Member
 
Data înregistrării: 17.10.2009
Locație: Transilvania
Religia: Ortodox
Mesaje: 70
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mia_mn Vezi mesajul
Dragos nu cred ca trebuie sa-ti faci foarte multe griji. eu am fost si anul trecut la olimpiada nationala la Baia Mare (pe clasa a VII-a) si nu a trebuit sa platesc nimic si merg si anul asta la Suceava. sper sa fie bine si sa am un rezultat apropiat de cel de anul trecut cand am luat locul 2, insa o sa fie destul de ciudat fiindca nu o sa pot sta la suceava decat 2 sau 3 zile(oricum in ziua in care se da examenul) si o sa trebuiasca sa plec la Piatra Neamt la olimpiada de stiinte socio-umane.....imi pare foarte rau fiindca am auzit ca o sa fie niste excursii super. dar oricum cred ca o sa-ti deconteze ei tot, nu se poate sa nu-ti plateasca drumul....

edit:
@laura 28 ce instructaj?? pe mine(si nici pe ceilalti olimpici nu cred...) nu m-au chemat la nici un instructaj nici anul asta si nici anul trecut *_*
imi permit sa raspund (si) eu.De obicei,inaintea unei olimpiade nationale,inspectoratul scolar al fiecarui judet ii cheama pe elevii participanti la sediul inspectoratului pentru a le da detaliile referitoare la plecare,la ce anume trebuie sa aiba la ei(B.I.,acordul parintilor,avizul de la medic etc) ,eventual sa le prezinte si profesorul insotitor si poate sa le citeasca normele.Cam asta ar fi instructajul.

si referitor la drum,crede-ma, se poate foarte bine sa nu ti-l plateasca :).
__________________
De câte ori nu ești bun,să știi că nu ești ce trebuie să fii!

Last edited by Xosroviduxt; 03.04.2010 at 13:40:29.
Reply With Quote
  #49  
Vechi 18.04.2010, 17:12:50
Unrobpacatos Unrobpacatos is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 26.12.2009
Mesaje: 6
Implicit

Hristos a Inviat. Tin sa va anunt ca totul s-a rezolvat. Drumul ne-a fost platit de catre inspectorat, am ajuns la Suceva , am participat la Olimpiada si am luat mentiune cu 8 70. Va multumesc mult pentru sfaturi si pentru cuvintele de folos!
Reply With Quote
  #50  
Vechi 18.04.2010, 17:16:09
glykys's Avatar
glykys glykys is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.703
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Unrobpacatos Vezi mesajul
Hristos a Inviat. Tin sa va anunt ca totul s-a rezolvat. Drumul ne-a fost platit de catre inspectorat, am ajuns la Suceva , am participat la Olimpiada si am luat mentiune cu 8 70. Va multumesc mult pentru sfaturi si pentru cuvintele de folos!
Adevarat a inviat! Felicitari! Sa fii credincios si harnic, sa mai participi si la anul si sa iei premiu! :)
__________________
Pe noi inșine și unii pe alții și toată viața noastră lui Hristos Dumnezeu să o dăm.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
ce va doriti pe 2010 Hartford Generalitati 25 09.03.2010 00:26:14
2010 - urari patinina34 Generalitati 4 03.01.2010 16:07:24
La multi ani 2010 adrian010155 Generalitati 10 18.12.2009 01:01:09
programa religie 2009-2010 catalinabalhui Sectiune dedicata profesorilor de religie 0 13.09.2009 22:13:15
Olimpiada de religie amica-x Generalitati 3 13.02.2007 00:11:46