Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 15.05.2022, 14:16:07
Marcel_Ionut's Avatar
Marcel_Ionut Marcel_Ionut is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.07.2012
Religia: Ortodox
Mesaje: 390
Exclamation Suplimentele alimentare sunt bune sau neeficiente?

Chiar stateam si ma gandeam daca aceste pastile ajuta la ceva sau este doar o vrajeala. As vrea recomandari si sfaturi de la cei care au incercat si au avut un rezultat. Consider ca am putea lua cu totii cate ceva din cand in cand. Poate cineva vrea ceva pt somn sau invatare. Altii au nevoie de mai multa energie etc. Nu excludem mancarea sanatoasa sau sportul. De ex eu mi-as dori ceva pt memorie si invatare.
__________________
,,Cu Dumnezeu nu-i nevoie să fii politicos; pur și simplu, varsă-ți inima ta în fața Lui."
Pr Sofronie Saharov
Reply With Quote
  #2  
Vechi 15.05.2022, 17:24:33
alexa creata's Avatar
alexa creata alexa creata is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 28.04.2022
Religia: Ortodox
Mesaje: 26
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Marcel_Ionut Vezi mesajul
Chiar stateam si ma gandeam daca aceste pastile ajuta la ceva sau este doar o vrajeala. As vrea recomandari si sfaturi de la cei care au incercat si au avut un rezultat. Consider ca am putea lua cu totii cate ceva din cand in cand. Poate cineva vrea ceva pt somn sau invatare. Altii au nevoie de mai multa energie etc. Nu excludem mancarea sanatoasa sau sportul. De ex eu mi-as dori ceva pt memorie si invatare.
Depinde pentru ce anume ai nevoie de suplimente. Trebuie cercetat un pic asa cum cercetam si ne informam despre orice bagam in corp. Unele sunt foarte bune, extractele din unele plante natyrale sunt foarte bune.
Unele supliumente sunt doar pentru a iti lua banii, nu au mare lucru natural in ele, altele da. Dar pentru asta e nevoie sa citesti prospectul si sa te informezi un pic.
Deasemenea asa cum am zis, depinde pentru ce ai nevoie. Unele extracte sunt mai bune pentru ceva, altele pentru altceva.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare