Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 14.04.2017, 13:00:14
Carina Laura Carina Laura is offline
Member
 
Data înregistrării: 04.10.2011
Mesaje: 56
Implicit

Da, va Multumesc fiecăruia in parte pentru cuvintele de incurajare, pt ca m-ati facut sa vad si alte fete ale situatiei in care suntem...daca as răspunde fiecăruia in parte as avea o postare prea lunga, si oricum detaliile nu schimba nimic...ce simt acum e un amalgam de gânduri si emotii, care probabil cu timpul se vor estompa si voi rămâne pe o singura cale, cea a purtarii crucii pe mai departe, a acceptării eincu tot ce e îngăduit de Dzeu. Nu as putea avea o conlcluzie deocamdată...au fost poate lucruri pe care nu le-am facut cum trebuia in sarcina, constienta sau nu, au fost si erori medicale care nu au depins de mine ci de alegerile medicilor...dar mai presus de toate cred ca a fost daca nu voia lui Dzeu, măcar ingaduinta Lui pt aceasta incercare.A fost o lectie si o pedeapsa pt păcate, a fost si o binecuvantare pt ca am reusit s-o botezam...Acum sper doar sa fie acesta un punct de cotitura înspre mai bine, in a ne indrepta greselile si patimile...si o continuare a vietii cu bucurie si recunostinta pentru puiul de lângă noi...si pt ingerasul din Ceruri. Va doresc tuturor Sărbători Binecuvântate, cu lumina si pace in suflete! Doamne ajuta!!!!
Reply With Quote