Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #41  
Vechi 16.03.2024, 22:18:00
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.968
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cozia Vezi mesajul
Cred ca taica-su il protejeaza de accidentari. Statistic vorbind mai toate accidentarile au loc on zona ofensiva, la inaintasi pe linia de atac. Acolo au loc coliziunile cele mai violente. Eu am o gramada de prieteni care sunt cu genunchii facuti praf, rotule crapate, suruburi, etc.
Asa cum ai zis, cred ca in umbra sta o mama grijulie care avertizeaza cu pumnul strins ca daca pateste ceva fi-miu cu fotbalul vostru si ajunge olog, va crap capul la toti.
Asta cu accidentările o auzisem, am văzut și eu jucători care erau la juniori pe la echipe bune regional, dar care erau cu probleme la picioare și nici măcar nu jucau în liga a 3-a, de asta s-au și distrus mulți.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote
  #42  
Vechi 29.03.2024, 23:01:58
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.968
Implicit Nationala Ucrainei in Grupa Romaniei la Euro

https://www.sport.ro/nationala/engle...b-ucraina.html

După cum se știe Ucraina a ajuns în grupa României de la Euro, oare cum va reacționa cătălin2 dacă Ucraina ne va bate rău sau va fi favorizată de arbitri pe motiv că săracii trebuie ajutați că trec printr-un context dificil.

Să nu uităm că au câștigat două eurovisionuri prin fraudă și trucaje la jurizare, oare ce va zice în fața hoției pe față și a aroganței ucrainene căreia i se cuvine totul, românul care plânge de-și rupe cămașa pe el de grija Ucrainei ?
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote
  #43  
Vechi 03.04.2024, 22:40:25
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.968
Implicit

Fotbalistul Dănuț Lupu hărțuit de jurnaliști la ieșirea din închisoare după ce a stat 6 luni pt conducere fără permis:

https://www.youtube.com/watch?v=9M-eErjV6Ww

Nu făcuse accident, nu condusese beat vorba lui, a greșit, a plătit, e foarte sâcâitoare insistența presei la un om abia ieșit din penitenciar.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote
Răspunde