Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #91  
Vechi 27.11.2009, 15:26:40
AndruscaCIM's Avatar
AndruscaCIM AndruscaCIM is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.08.2009
Locație: Germania
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.750
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Anna Vezi mesajul
Este unul...
Merci....cand il mai prind il servesc

Despre viitorul presedinte al Romaniei sincer atat imi doresc, sa se mai schimbe ceva...poate poate ceva se misca si vor avea acces si alti candidadti in timp, care vor avea printre interesele personale si preocuparea pentru imaginea si binele tarii! Asa nu se mai poate, gaseste dosare si da in judecata pe cine il incomodeaza...cinstit ar fi sa li se deschida dosare tuturor, pentru ca niciun politician nu este cinstit.

Nu cred ca e normal sa se spuna pe sticla ca se vrea inlaturata coruptia, cand cea mai mai mare ipocrizie este sa ii hartuiesti pe cei impotriva carora ai un dinte...si pe " prieteni" sa ii cocolosesti!!!

Ma rog lui Dumnezeu sa iasa totusi cineva presedinte care sa permita si oamenilor de valoare sa ajunga sus, nu numai cei selectati cu grija pentru a nu-l pune in umbra sau a-i sublinia defectele mai mult decat e evident

Last edited by AndruscaCIM; 27.11.2009 at 15:30:26.
Reply With Quote
  #92  
Vechi 27.11.2009, 15:29:58
melb26's Avatar
melb26 melb26 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.04.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 143
Angry Niciunul nu merita sa fie presedinte!

Am fost la vot cu gandul sa-l anulez, ceea ce am si facut, insa, am avut o mica indoiala de moment, am vrut sa-l votez pe Crin Antonescu, si ma bucur enorm ca nu am facut-o, din moment ce a dat voturile sale lui Geoana.

Acum ma minunez de filmul care circula pe la toate televiziunile, cu presedintele lovind pe acel copil.
De ce tocmai acum a aparut, si nu atunci la vremea respectiva?!
''Curat murdar !''
__________________
''Doamne Iisuse Hristoase, Fiul lui Dumnezeu miluieste-ma pe mine, pacatoasa si pe noi toti!''
Reply With Quote
  #93  
Vechi 27.11.2009, 15:31:16
andreicozia andreicozia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.02.2009
Locație: Hristos, Budha, Mohamed, Krisna, iubire, pace
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.810
Implicit

Pregatiti-va valizele pentru ca se pare ca iese din nou Basescu :))
Reply With Quote
  #94  
Vechi 27.11.2009, 15:33:45
AndruscaCIM's Avatar
AndruscaCIM AndruscaCIM is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.08.2009
Locație: Germania
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.750
Implicit

Citat:
În prealabil postat de melb26 Vezi mesajul
Am fost la vot cu gandul sa-l anulez, ceea ce am si facut, insa, am avut o mica indoiala de moment, am vrut sa-l votez pe Crin Antonescu, si ma bucur enorm ca nu am facut-o, din moment ce a dat voturile sale lui Geoana.

Acum ma minunez de filmul care circula pe la toate televiziunile, cu presedintele lovind pe acel copil.
De ce tocmai acum a aparut, si nu atunci la vremea respectiva?!
''Curat murdar !''
Probabil pentru ca in general ii este foarte aranjata imaginea...si mai scapa cate o informatie totusi....
Reply With Quote
  #95  
Vechi 27.11.2009, 15:35:42
AndruscaCIM's Avatar
AndruscaCIM AndruscaCIM is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.08.2009
Locație: Germania
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.750
Implicit

Citat:
În prealabil postat de andreicozia Vezi mesajul
Pregatiti-va valizele pentru ca se pare ca iese din nou Basescu :))
Cum o vrea Dumnezeu acum....eu preconizez ca bine nu ii va fi, si daca din nou castiga cu 1% fata de celalat candidat e de-a dreptul hilar..... se vede cat de votat e, si cat isi doreste el de fapt sa fie presedinte
Reply With Quote
  #96  
Vechi 27.11.2009, 16:12:43
adam000 adam000 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.09.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 719
Implicit

Dar este cunoscut faptul ca filmul acela in care Basescu ar lovi chipurile un copil este un trucaj.

Se explica aici foarte clar cum acel film este un trucaj:

http://www.youtube.com/watch?v=0U4Pn1KWyp4
Reply With Quote
  #97  
Vechi 27.11.2009, 16:19:01
AndruscaCIM's Avatar
AndruscaCIM AndruscaCIM is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.08.2009
Locație: Germania
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.750
Implicit

Citat:
În prealabil postat de adam000 Vezi mesajul
Dar este cunoscut faptul ca filmul acela in care Basescu ar lovi chipurile un copil este un trucaj.

Se explica aici foarte clar cum acel film este un trucaj:

http://www.youtube.com/watch?v=0U4Pn1KWyp4
Aaaaa da, oricum nu l-am vizionat, nu am ce vedea......
Reply With Quote
  #98  
Vechi 27.11.2009, 16:41:24
tigerAvalo9 tigerAvalo9 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.03.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.448
Implicit

Matusa copilului este la Realitatea tv acum si intr-adevar spune ca l-a lovit.
Reply With Quote
  #99  
Vechi 27.11.2009, 16:45:46
hmiron hmiron is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.08.2009
Mesaje: 380
Implicit

Stiti care-i cel mai trist lucru, dupa douazeci de ani in care ne-am chinuit sa ajungem la o democratie stabila?

Ca urmatorii cinci ani ai Romaniei erau decisi aseara de cascadorul expirat Szobi Cseh, invitat la televiziune sa-si dea cu parerea despre tehnici de montaj video cu care dumnealui nu are nici o treaba.

La asta se rezuma totul, dragi forumisti. Orice discurs rational despre guvernare, despre problemele cu care se confrunta Romania acum, despre doctrina partidelor si a candidatilor, despre coruptia politicienilor si despre treburile care trebuie discutate intr-o campanie electorala curata e aruncat la gunoi.

De acest lucru se face vinovat Traian Basescu, daca intr-adevar filmuletul nu este trucat. De acelasi lucru se fac vinovati detractorii sai, daca filmuletul e o facatura.

Indiferent care este adevarul, constiinta populara este spalata in aceste zile. Mai au un pic si ajung la smalt.

Ai mila de noi, Szobi Cseh!
__________________
User vechi: scrabble.
Reply With Quote
  #100  
Vechi 27.11.2009, 19:47:02
Nevrednicul
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de hmiron Vezi mesajul
Stiti care-i cel mai trist lucru, dupa douazeci de ani in care ne-am chinuit sa ajungem la o democratie stabila?

Ca urmatorii cinci ani ai Romaniei erau decisi aseara de cascadorul expirat Szobi Cseh, invitat la televiziune sa-si dea cu parerea despre tehnici de montaj video cu care dumnealui nu are nici o treaba.

La asta se rezuma totul, dragi forumisti. Orice discurs rational despre guvernare, despre problemele cu care se confrunta Romania acum, despre doctrina partidelor si a candidatilor, despre coruptia politicienilor si despre treburile care trebuie discutate intr-o campanie electorala curata e aruncat la gunoi.

De acest lucru se face vinovat Traian Basescu, daca intr-adevar filmuletul nu este trucat. De acelasi lucru se fac vinovati detractorii sai, daca filmuletul e o facatura.

Indiferent care este adevarul, constiinta populara este spalata in aceste zile. Mai au un pic si ajung la smalt.

Ai mila de noi, Szobi Cseh!
cascador expirat??/ asa o fi....dar expertul criminalist specializat in ...POLIGRAF??? DE CE NU ITI PUI INTREBAREA LAITMOTIVULUI :OU SAU GAINA?/ EXISTA UN INCEPUT IN TOATE....IERI SEARA VAZUSEM PANA L A UN MOMENT DAT O DISCUTIE CIVILIZATA AXATA PE PROBLEME DE TARA SI TUR 2 ,DUPA CARE ONORABILUL DUMITRESCU A ADUS OUL IN FATA ESTE DREPT PRIN SPATE,...si atunci nu trebuie sa clarifici ca sa mergi mai departe???! sau taci si esti acuzat? ca oricum asta a fost singura optiune a presedintelui
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Dan Puric presedintele Romaniei tot-Laurentiu Generalitati 218 10.11.2012 21:24:19
Presedintele Egiptului isi va alege ca vicepresedinte un crestin andra_v Generalitati 2 30.06.2012 21:10:25
Presedintele CJ Arges, retinut Melissa Generalitati 2 26.01.2011 21:46:15
Presedintele UE eulaura Generalitati 18 23.11.2009 12:35:05
Presedintele Americii un om manipulat? goldfinger17 Generalitati 37 09.11.2008 02:34:21