Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox

Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde

Thread Tools Moduri de afișare
Vechi 30.10.2009, 02:31:35
hmiron hmiron is offline
Senior Member

Data înregistrării: 25.08.2009
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Atreides Vezi mesajul
Eu votez Remus Cernea.Stiu ca nu are nicio sansa,dar macar stiu ca imi reprezinta interesele.
P.S.L-ati vazut pe Geoana cum s-a bagat in fata la coada de pupat sfinte cadavre?
Cum ar fi ca Remus Cernea impreuna cu Marian Bataiosu sa ajunga in turul doi? :))
Vechi 30.10.2009, 09:20:37
emanouela emanouela is offline
Senior Member

Data înregistrării: 17.06.2009
Implicit

A nu te duce la vot e cea mai proasta solutie....a te duce la vot si a-l amana e cea mai buna atunci cand nu ai ce alege. Un vot alb este egal cu un vot pro unuia dintre candidati. Te intereseaza, nu te intereseaza circul, ca sa citez una dintre primele postari....lipsa de la vot este egala cu prezenta si votul pt exact cine nu ne dorim sa iasa presedinte.
Reply With Quote
Vechi 30.10.2009, 14:22:53
AndruscaCIM's Avatar
AndruscaCIM AndruscaCIM is offline
Senior Member

Data înregistrării: 16.08.2009
Locație: Germania
Religia: Ortodox
Implicit

Citat:
În prealabil postat de emanouela Vezi mesajul
A nu te duce la vot e cea mai proasta solutie....a te duce la vot si a-l amana e cea mai buna atunci cand nu ai ce alege. Un vot alb este egal cu un vot pro unuia dintre candidati. Te intereseaza, nu te intereseaza circul, ca sa citez una dintre primele postari....lipsa de la vot este egala cu prezenta si votul pt exact cine nu ne dorim sa iasa presedinte.
De ajuns sper sa ajung sa votez si eu...dar cum Doamne iarta-ma sa las votul alb cand si dintr-un simplu spasm mi-ar sari mana cu stampila direct in casuta in care NU apare numele Basescu ...deci practic imposibil sa ramana alb in cazul meu!!!!!
Reply With Quote
Vechi 31.10.2009, 13:15:54
emanouela emanouela is offline
Senior Member

Data înregistrării: 17.06.2009
Implicit

vroiam sa zic anula (adica apune stampile peste toti cansidatii sau 2, 3).....in loc de amana, scuze
Reply With Quote
Vechi 31.10.2009, 14:30:02
tigerAvalo9 tigerAvalo9 is offline
Banned

Data înregistrării: 28.03.2008
Locație: Galati
Implicit

Ce parere aveti despre Corneliu Vadim Tudor?Mie mi se pare un om corect,care graieste mult adevar dar care are un defect moral,este prea impulsiv.
Reply With Quote
Vechi 31.10.2009, 15:13:25
glykys's Avatar
glykys glykys is offline
Senior Member

Data înregistrării: 13.08.2009
Locație: Bucuresti
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tigerAvalo9 Vezi mesajul
Ce parere aveti despre Corneliu Vadim Tudor?Mie mi se pare un om corect,care graieste mult adevar dar care are un defect moral,este prea impulsiv.
Mie mi se pare ca am sari din lac in put.
Vechi 31.10.2009, 15:31:06
OmuBun
Guest

Implicit

Citat:
Pai si-asa am ajuns de toata... gluma, dar daca ne-ar mai reprezenta si unul ca Vadim sau Becali, am deveni o parodie catastrofala!
Mi-e mila de noi... Nu prea avem de unde-alege... Dar nu-l mai vreau pe Basescu!...
Reply With Quote
Vechi 14.11.2009, 18:29:04
pacatosul's Avatar
pacatosul pacatosul is offline
Member

Data înregistrării: 06.02.2008
Locație: Brasov
Implicit Crin Antonesc presedinte!

Dupa 5 ani in care Basescu a ras de noi si si-a batut joc de tara asta...Cine doreste pe Basescu la conducere insemna ca inchide ochii la mandatul de toata jena pe care l-a avut Basescu plus multe acte de frauda cat a bagat in traista dragul nostru de base......Singurul capabil si serios si pe drept care merita sa fie presedinte Crin Antonescu uitati-va la dezbatere dintre cei doi si va convingeti cine merita sa fie presedinte si cine nu...Crin Antonesc presedinte,nu sunt pnelist dar cred ca el e singurul capabil sa scoata tara din criza asta politica si economica la ora actuala serios si care gandeste in perspectiva pe cand altii se gandesc doar sa fure...
Crin Antonescu presedinte!
Vechi 14.11.2009, 18:39:06
marioad24's Avatar
marioad24 marioad24 is offline
Senior Member

Data înregistrării: 24.02.2009
Locație: bucuresti
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru marioad24 Send a message via Skype™ to marioad24
Implicit ce discutii docte pe aici

pierdere de timp; mafia nu doarme; in schimb, multi dintre noi dorm. sau au fost aburiti (de aceeasi mafieinternationala si bipolara)
Citat:
În prealabil postat de pacatosul Vezi mesajul
Dupa 5 ani in care Basescu a ras de noi si si-a batut joc de tara asta...Cine doreste pe Basescu la conducere insemna ca inchide ochii la mandatul de toata jena pe care l-a avut Basescu plus multe acte de frauda cat a bagat in traista dragul nostru de base......Singurul capabil si serios si pe drept care merita sa fie presedinte Crin Antonescu uitati-va la dezbatere dintre cei doi si va convingeti cine merita sa fie presedinte si cine nu...Crin Antonesc presedinte,nu sunt pnelist dar cred ca el e singurul capabil sa scoata tara din criza asta politica si economica la ora actuala serios si care gandeste in perspectiva pe cand altii se gandesc doar sa fure...
Crin Antonescu presedinte!
Reply With Quote
Vechi 14.11.2009, 19:02:54
caminaris's Avatar
caminaris caminaris is offline
Senior Member

Data înregistrării: 23.07.2009
Locație: Galati
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru caminaris
Implicit

Citat:
Cine credeti ca merita?Toti sunt o apa si un pamant.Dar care este cel mai ,,bun rau '' dupa parerea voastra?Merita Traian Basescu sa mai obtina un mandat?Sau trebuie ales un altul?Traim in Romania si nu ar trebui sa fim indiferenti.
Cred ca ne ducem de rapa cu basescu
mi-e teama ca nici cu altul nu se va schimba ceva
in ultimul timp s-a inradacinat ideea ca nu se poate reusi in viata decat latrand sau muscand
fiecare pe cont propriu
conteaza numai interesul personal
nepotismele sunt la ordinea zilei
nedreptatea e la ea acasa
omul indiferent celorlati a ajuns un model
ma uit la tineri - mladite ale coruptiei

Thread Tools
Moduri de afișare

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Dan Puric presedintele Romaniei tot-Laurentiu Generalitati 218 10.11.2012 21:24:19
Presedintele Egiptului isi va alege ca vicepresedinte un crestin andra_v Generalitati 2 30.06.2012 21:10:25
Presedintele CJ Arges, retinut Melissa Generalitati 2 26.01.2011 21:46:15
Presedintele UE eulaura Generalitati 18 23.11.2009 12:35:05
Presedintele Americii un om manipulat? goldfinger17 Generalitati 37 09.11.2008 02:34:21