Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #10  
Vechi 09.01.2012, 13:08:27
spre_rasarit spre_rasarit is offline
Banned
 
Data înregistrării: 29.08.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 544
Implicit

Singura modalitatea de a transfera bani in viata viitoare este prin datul acestora catre aproapele. Vezi cazul Apostolului Toma si castelului construit in rai.

Doamna care v-a dat apartamentul fie a primit 100 + apartamente pe Pamant fie a primit palat in rai.

Roaga-te ca distributia banilor sa fie facuta de IIsus astfel incat sa nu ai probleme la examenul de mai sus, si ca IIsus sa te ajute sa treci examenul de mai sus. Un exemplu de distributie posibila este 40% beneficii pe PAmant, 40% pentru viata viitoare, 10% donatie beneficii pentru cei din iad si 10% donatii pentru cei din rai.

Odata am avut ceva banane si le-am dat Maicii Domnului pentru cei din iad. Seara pe cand am adormit m-am vazut la volan mergand intr-un loc intunecos intr-o masina si Maica Domnului tot facea ceva. Farurile imi aratau femei necajite cu copii care tot veneau la Maica Domnului. Taranci cu fuste lungi si copii rusinati care stateau pe langa poala lor. La sfarsit am intrebat pe Maica Domnului ce s-a intamplat si mi-a zis. Pai tocmai am fost in iad si am data bananele tale.
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Ce faci ca sa scapi de ura? aliscami Intrebari utilizatori 20 23.04.2012 15:42:48
credeti ca e ok sa faci camera copilului in bucatarie? fallen Generalitati 51 22.10.2011 13:08:44
ce faci cand nu mai dai de duhovnic? onyx235 Preotul 10 05.09.2009 16:30:23
Dragostea ma face dumnezeu si Tu,o,Dumnezeule te faci om! ortodox4life Generalitati 3 08.02.2009 04:49:45