Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #51  
Vechi 19.09.2010, 14:59:46
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit Sa va ajute bunul Dumnezeu

SA va ajute bunul Dumnezeu sa le rezolvati pe toate imi pare bine ca ii place scoala la fetita si aluat note bune ,o sarut si va doresc din suflet bucurii de la toti ,sper sa va rezolvati si cu celelalte Dumnezeu o sa indrume pasii unor oameni cu suflet mare spre voi si nu va lasa asa sa razbiti aveti incredere in Dumnezeu ca va fi bie si rugativa zi de zi multumindui pentru toate ,sa va dea sanatate si putere va sarut si pe voi si boboceii ,cu bine Cristina.
  #52  
Vechi 21.09.2010, 08:44:02
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit De dimineata am vorbit cu Iulia..

Buna tuturor ,de dimineata am vorbit cu Iulia pentru o clipa ca-ci sotul ei Emil trebuia sa plece la servici iar telefonul il lua la el.m-a rugat sa spun aici dumneavoastra ca aseara avut sedinta cu parintii la ora sase si totul a decurs bine pana la final cand sa amintit de problema uniformei precum sunt multi parinti care care deja sunt nerabdatori sa se faca mai repede ,Iulia trebuia aseara sa de-a banutii pentru uniforma dar nu a avut intrucat mi-a spus ca si gazda afost doua zile la rand acasa pentru chitante si bani pe chirie deoarece sunt in intarziere cu toate si la un magazin au datorie 130 de lei pe mancare de trei saptamani nu au putut achita nici acolo ,ma rugat sa va spun daca o puteti ajuta sa isi rezolve din probleme ca-ci pe data de 25 trebuie sa isi cumpere si tratamentul pentru ea si nu stie daca il va putea lua din cauza lipsurilor iar lui Emil nu prea ii mai merge bine cu serviciul precum nu mai are comenzi si scade salarul asteapta luna viitoare sa plece in alta tara tot cu ajutorul unei persoane de aici de pe acest forum Dumnezeu sa-l ajute .V-a incerca sa intre de-si nu stie daca va putea ca sa mai vorbeasca si sa va explice mai indetaliat ,are in clasa cativa parinti care lucreaza inafara si au posibilitati si de aceea mai toti sau ridicat pentru a o grabi sa de-a banii pe acea uniforma ieri leau luat masurile la copii si o asteapta in doua zile psa plateasca care doreste sa o ajute ,sa o ajute ca-ci ii este greu si cu datorii si cu mancarea se descurca greu chiar foarte greu Dumnezeu va va binecuvanta ,sanatate din partea lor si numai bine va transmit si eu deasemenea si numai bine voua tutruror .
  #53  
Vechi 21.09.2010, 17:57:39
coralina's Avatar
coralina coralina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.03.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 708
Implicit

Eu pe Iulia o vad ca sta Invisible pe Messenger, asa ca toata povestea asta cu tine fiind mesagera ei e cusuta cu ata alba. Plus ca stilul vostru de a scrie (total agramat) e acelasi; si asta spune multe.
__________________
Doamne Iisuse Hristoase, fiul lui Dumnezeu, miluieste-ma pe mine pacatoasa!
Preach the Gospel and, if necessary, use words.
  #54  
Vechi 21.09.2010, 19:03:59
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit Doamna DOMNULE ...

Cine sunteti domn sau doamna de ce nu angazati un detectiv sa ma verifice si pe mine daca doriti sa va dau datele pe un mesaj privat , sa ma verificati si unde lucrez si totul despre familia mea ca sa faceti o mica comparatie ,sau angazati pe cineva care sa o verifice pe iulia si a ei familie ca sa vedeti daca este adevarat in realitate despre toti membrii familiei ,nu vreau sa facem ce doriti dumneavoastra doamna sau domn adica scandal asa ca daca doreste cineva sa ma contacteze pe privat sa-i dau datele mele ale familiei mele ,numele firmei si la care lucrez ca sa ne verifice in acest fel nu se va mai trage concluzii pripite ,va multumesc pentru toata intelegerea ,imi pare rau ca unii au sufletul ponigrit si la altii ii fac rau prin vorbe negandite sanatate si va astept pentru orice intrebare pe privat ,daca nu sunt ma gasiti maine sigur voi fi daca voi fi sanatoasa ,multa sanatate tuturor si numai bine va doresc ,Cristina.PS ,Dumnezeu sa va aibe in grija Iulia pe toti atat va doresc imi pare rau pentru faptul ca am vorbit in locul vostru am deranjat unele persoane ,.
  #55  
Vechi 21.09.2010, 19:07:37
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit Doamna DOMNULE ...

Si eu o am pe Iulia in lista de messenger ca are mess dar nu a intrat de nu stiu cat timp si stiu sigur ca am fost la fata locului daca nu credeti nu faceti pe altii sa isi schimbe parerea despre ei ,chiar vas ruga pentru cei care nu cred sa vorbiti cu politia sau cu cine doriti sa le verifice situatia si atunci poate va veti convinge intradevar ,va rog sa ma iertati cei care ma cunosc si stiu ca nui firea mea sa fiu asa ,va doresc cei mai bun si va sarut cu drag.
  #56  
Vechi 22.09.2010, 16:01:49
emiliulia emiliulia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.10.2009
Locație: dorohoi,strada transilvaniei numarul 11
Religia: Ortodox
Mesaje: 153
Implicit Dumnezeu sa va ajute si sa va dea sanatate in viata

Va multumesc tuturor pentru ca ati fost sufleteste aproape de noi mereu ,va multumesc doamna Cristina ,domnului anonim ,doamna Gaby ,domnului Traian si tuturor care nu vreau sa le mai dau nume care ati fost mereu aproape de noi ,imi iau ramas bun de la dumneavoastra si va doresc din suflet tot ce este mai bun in viata ceea ce imi doresc si eu pentru familia mea din suflet la fel ca si dumneavoastra ,veti fi mereu in sufletul nostru si in rugaciuni ,imi cer iertare celor care leam gresit si celor care nu leam gresit ,,am rugat adminul sa blocheze acest topic si pe mine caci de acum nu mai vreau sa intru ,iar celor care vor sa asculrte sfatul doamnei Cristina va astept cand doriti ,Dumnezeu sa va aibe in paza si sa va binecuvanteze la tot pasul care il veti face in viata va iubesc si va doresc tot cei mai bun ,Doamne ajuta pe toti ajutane si pe noi ,iti multumim Doamne pentru tot.Dumnezeu sa le randuiasca pe toate.Amin.
Subiect închis



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
semipareza pe partea stanga cornel cornel Intrebari utilizatori 7 16.01.2011 22:13:38
De ce unele femei nu au dureri la nastere? taluta Intamplari adevarate 72 01.09.2010 17:00:30
Prietena mea ia anticonceptionale numai ptr dureri alinu Generalitati 41 21.07.2009 01:01:50
Semnul Sfintei Cruci- de la dreapta la stanga georgeval Generalitati 0 22.03.2009 17:13:05