Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 03.02.2011, 10:56:11
Yasmina's Avatar
Yasmina Yasmina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.06.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.079
Implicit

Citat:
În prealabil postat de LapetiteMoc Vezi mesajul
Replica mea era doar a propos de "Cel ce gandeste altfel". In rest, eu decid pentru ce ma deranjez si ce nu.

Sa ai o zi buna, Yasmina!
Asa si?
Nu am prins mesajul dvs...
Ma moderati pe mine,ca nu as fi sesizat reclama? Ca atare,nu ar fi trebuit sa-i raspund ?
Desigur,si eu decid pentru ce ma deranjez!

In rest,numai bine si dvs!
__________________
Cuvine-se cu adevarat sa te fericim pe tine, Nascatoare de Dumnezeu, cea pururea fericita si prea nevinovata si Maica Dumnezeului nostru. Ceea ce esti mai cinstita decat Heruvimii si mai slavita fara de asemanare decat Serafimii, care fara stricaciune pe Dumnezeu-Cuvantul ai nascut, pe tine, cea cu adevarat Nascatoare de Dumnezeu, te marim.
Reply With Quote
  #12  
Vechi 03.02.2011, 11:04:14
Dobra Daniela Dobra Daniela is offline
Member
 
Data înregistrării: 21.11.2010
Mesaje: 70
Implicit

dragilor, nu va mai contrati. doar am fost interesata de unele aspecte ale acestei emisiuni si nu am stiut pe cine sa intreb sa ma ajute. nu ma pricep f bine la internet. nu am de ce sa fac reclama si nu ma intereseaza nici o secunda acest aspect. va rog sa lasati aceste supozitii la adresa mea, pt ca sunt lipsite de sens. am cerut pt a doua oara un ajutor. de ce trebuie sa suport aceste carcoteli pe acest forum? va rog nu va mai inchipuiti nimic si nu mai interpretati. pur si simplu am pus o intrebare. va multumesc si va doresc numai bine!
Reply With Quote
  #13  
Vechi 03.02.2011, 12:10:49
horatiu.miron's Avatar
horatiu.miron horatiu.miron is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.04.2010
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 816
Implicit

Ce-ar fi sa nu ne mai banuim unii pe altii de reclama mascata si malitiozitate?
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum sonatur.

User vechi: hmiron.
User si mai vechi: scrabble.
Reply With Quote
  #14  
Vechi 03.02.2011, 12:34:03
Dobra Daniela Dobra Daniela is offline
Member
 
Data înregistrării: 21.11.2010
Mesaje: 70
Implicit

ar fi minunat! asa sa fie!
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
"Fiul Omului" - "Cel Vechi de zile" Daniel 7,13 georgeval Din Vechiul Testament 25 25.10.2016 06:31:20
Ce considerati despre "Misquoting Jesus"/"Forged" de Bart Ehrman Ciprian Mustiata Teologie si Stiinta 8 19.12.2012 16:12:08
Am nevoie de "putin" ajutor ! - Va rog nu treceti "peste" - Nu am liniste de o luna! valentinalogo Preotul 28 06.06.2010 07:26:42