Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 09.09.2008, 09:13:12
Ardeleanul Ardeleanul is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 03.09.2008
Mesaje: 6
Implicit

As dori sa discutam cu aceia dintre voi care ati scris ceva:poezie, proza, mai ales...sa vorbim despre ceea ce scrieti despre cum scrieti teme si subiecte. va astept cu mesaje
Reply With Quote
  #2  
Vechi 09.09.2008, 09:19:53
achimovjan
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Ardeleanul
As dori sa discutam cu aceia dintre voi care ati scris ceva:poezie, proza, mai ales...sa vorbim despre ceea ce scrieti despre cum scrieti teme si subiecte. va astept cu mesaje
Eu scriu si poezie si proza.Insa proza relativ scurta,schite ,nuvele,pentru ca nu am timp sa scriu un roman,si mai ales,eu scriu foarte concentrat,si m-as pierede cu totul intr-o creatie de amploare.
Dumneavoastra ce scrieti?Daca vreti,putem face schimb de creatii,numai sa-mi dati emailul dumneavoastra.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 09.09.2008, 09:23:48
Ardeleanul Ardeleanul is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 03.09.2008
Mesaje: 6
Implicit

Citat:
În prealabil postat de achimovjan
Citat:
În prealabil postat de Ardeleanul
As dori sa discutam cu aceia dintre voi care ati scris ceva:poezie, proza, mai ales...sa vorbim despre ceea ce scrieti despre cum scrieti teme si subiecte. va astept cu mesaje
Eu scriu si poezie si proza.Insa proza relativ scurta,schite ,nuvele,pentru ca nu am timp sa scriu un roman,si mai ales,eu scriu foarte concentrat,si m-as pierede cu totul intr-o creatie de amploare.
Dumneavoastra ce scrieti?Daca vreti,putem face schimb de creatii,numai sa-mi dati emailul dumneavoastra.
hai sa vorbim la per tu eu am scris povesti pt copii si acum incerc sa scriu un roman ceva gen realist
Reply With Quote
  #4  
Vechi 09.09.2008, 09:34:52
achimovjan
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Ardeleanul
Citat:
În prealabil postat de achimovjan
Citat:
În prealabil postat de Ardeleanul
As dori sa discutam cu aceia dintre voi care ati scris ceva:poezie, proza, mai ales...sa vorbim despre ceea ce scrieti despre cum scrieti teme si subiecte. va astept cu mesaje
Eu scriu si poezie si proza.Insa proza relativ scurta,schite ,nuvele,pentru ca nu am timp sa scriu un roman,si mai ales,eu scriu foarte concentrat,si m-as pierede cu totul intr-o creatie de amploare.
Dumneavoastra ce scrieti?Daca vreti,putem face schimb de creatii,numai sa-mi dati emailul dumneavoastra.
hai sa vorbim la per tu eu am scris povesti pt copii si acum incerc sa scriu un roman ceva gen realist
Dresa mea de email este achimovjan@yahoo.com
Trimte-o si pe a ta,si am sa-ti trimit cate ceva din ce am mai scris.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Ati putea sa ma scrieti si pe mine in pomelnicul de la Sf Maslu? andrutza151 Umanitare 2 13.03.2011 19:47:38
ANTI-CIP: Scrieti PRESEDINTELUI! marturisitor Generalitati 20 02.04.2010 16:33:40
scrieti cumva o carte? Ardeleanul Nunta 0 05.09.2008 21:39:25
Stiti cumva...? Elena-Maria123 Muzica Bisericeasca 3 24.05.2008 22:33:56