Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #10  
Vechi 20.01.2011, 22:08:41
vultur77's Avatar
vultur77 vultur77 is offline
Member
 
Data înregistrării: 22.11.2010
Locație: Maramures
Religia: Ortodox
Mesaje: 99
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru vultur77
Implicit Trei deznadajduiti???!!!!

Ei bine,crestinilor,incredeti-va numai in DUMNEZEU si cu NUMELE DOMNULUI aparativa de uneltirile tuturor vrajmasilor!

''Iubi-Te-voi,Doamne,vartutea mea.DOMNUL este intarirea mea si scaparea mea si izbavitorul meu,DUMNEZEUL meu,ajutorul meu si VOI NADAJDUI spre Dansul,Aparatorul meu si puterea mantuirii mele si SPRIJINITORUL meu.Laudand voi chema pe DOMNUL si de vrasmasii mei ma voi izbavii''

''Ca de voi si umbla in mijlocul mortii,nu ma voi teme de rele;ca TU cu mine esti''

''TU esti scaparea mea din necazul ce ma cuprinde,bucuria mea;izbaveste-ma de cei ce mau inconjurat''

''Ca EL te va izbavi din cursa vanatorilor si de cuvantul tulburator.Cu spatele te va umbrii pe tine si sub aripile LUI VEI NADAJDUI;ca o arma te va inconjura adevarul LUI.Nu te vei teme de frica de noapte,de sageata ce zboara ziua,de lucrul ce umbla in intuneric,de molima ce bantuie intru amiaza.Cadea-vor dinspre latura ta o mie si zece mii de-a dreapta ta,DAR DE TINE NU SE VOR APROPIA.


CAPUL SUS BAIETI!!! CE NE FACEM CU FETELE?
__________________
Caci trei sunt care marturisesc in cer:Tatal,Cuvantul si Sfantul Duh,si Acestia trei UNA sunt.http://www.youtube.com/watch?v=eAQhw...eature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=7ERVv...eature=related
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Caut o persoana... Sanduu Generalitati 22 22.12.2011 15:16:28
Ce este o persoana? florin.oltean75 Generalitati 4 19.12.2011 13:07:31
Rostiti o scurta rugaciune... Florin-Ionut Slujba inmormantarii 29 25.04.2010 00:25:50
o scurta privire 8NihilSineDeo9 Umanitare 3 14.03.2010 20:01:48