Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #15  
Vechi 04.05.2013, 19:47:43
heaven's Avatar
heaven heaven is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.11.2008
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.350
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MarinaAlca Vezi mesajul
Intr-adevar dragii mei revin ptr a va spune, in sfanta zi de azi.. ca DUMNEZEU E MARE si poate toate cate le voieste... operatia mamei nu a mai avut loc ATUNCI.. Dumnezeu a lucrat in chip tainic .. ingerii si-au facut treaba lor si uite asa operatia s-a amanat... cu ajutorul Sf Nectarie am gasit si un tratament naturist prin care metastazele de la ficat au disparut... si iata cum, pe scurt... desi au trecut 5 ani de la prima diagnosticare.. mama TRAIESTE... se lupta cu boala, insa Dumnezeu si ingerii au scos-o biruitoare pana acum... CU DUMNEZEU INAINTE si PASTE FERICIT TUTUROR! Cristi, Mirela d-na Ica, Adrian(admin)Teo, Ory imi este dor de voi!!!

Draga Marina,este o veste extraordinara!Ma bucur nespus pentru tine si mamicuta ta!
Te rog,avand in vedere ca acesta este un forum pe care intra multe persoane,dintre care unele poate trec prin niste suferinte similare,ai putea sa ne spui despre ce tratament naturist este vorba?
Iti multumesc si un Paste plin de lumina si bucurie iti doresc!
__________________
Sa invatam de la ingerul nostru pazitor...http://www.youtube.com/watch?v=pG52f...&feature=share
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Rugaminte Tina06 Umanitare 6 24.09.2012 21:22:08
rugaminte! morgoth78 Umanitare 8 15.08.2011 22:58:12
Va rog fierbinte sa imi dati un sfat luciamanta Intamplari adevarate 4 23.08.2010 21:50:49
Rugaminte t_a_pirvu Umanitare 10 14.07.2010 21:59:18
Rugaminte tigerAvalo9 Rugaciuni 4 21.06.2010 14:23:39