Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 31.10.2014, 11:12:18
florentina2014 florentina2014 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.04.2014
Locație: constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 123
Implicit Ajutorul Maicii Domnului

Mi-a placut mult ceea ce am gasit cautand cate ceva despre parintele Arsenie Boca,dansul a spus asa "Cand te-a lepadat Dumnezeu si nici sfintii nu se mai roaga pentru tine, a mai ramas cineva care nu te-a parasit: e Maica Domnului, iar Maica Domnului e ascultata."" si mi-am adus aminte de binefacerile Maicii Domnului,din pacate fara sa vreau si fara sa imi dau seama un fals preot mi-a spus cate ceva despre viitor,,,si bine si rau,,,dar mi-a spus ce se va intampla cu mama mea si acest lucru ma marcat am plans si aproape ca am facut o depresie,plangand zile la rand sa nu se intample asa mi-am adus aminte ca am citit candva ca daca citesti Paraclisul Maicii Domnului de 40 de ori primesti grabnic ajutor..si m-am apucat sa citesc de vreo 6 ori cam in 2 ore,,,,dupa ce am citit jur ca intamplator am butonat televizorul si chiar cand am oprit am dat pe Kanal D si era la astai Romania un reportaj chioar despre acel preot "Satanist" care I se dovedise inselatoria....Doamne Maica Domnului mare minune sa facut cu mine de m-am putut linisti.Maica Domnului mi-a raspuns imediat la disperarea mea.Dvs ati avut grabnic ajutor din partea Maicii Domnului,ce rugaciuni ati facut catre Dansa?Doamne ajuta!
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare