Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 20.08.2008, 20:42:30
alexina alexina is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 13.04.2008
Mesaje: 23
Implicit

:)Am citit mesajele voastre de incurajare si am constatat ca nu sunt singura. Va multumesc pentru incurajari , pentru cuvintele calde sipentru rugaciuni.Am fost operata ,am iesit cu bine din operatie si acum sunt acasa.Maicuta Domnului m-a ajutat si Bunul Dumnezeu m-a intarit.In ciuda varstei mele toata lumea spunea ca mi-am revenit repede. Si cei de-acasa se asteptau sa ma vada mai topita . Chiar au ramas placut surprinsi.Dupa 4 ore de stat in operati ,m-am ridicat destul de repede . Multumesc Bunului Dumnezeu si Maicutei Domnului ca mi-au ascultat rugaciunile.
Reply With Quote
  #22  
Vechi 20.08.2008, 20:45:48
anishorik anishorik is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 11.07.2007
Mesaje: 21
Implicit

ma bucur foarte mult pentru tine:D...Dumnezeu sa te intareasca si in continuare.
Reply With Quote
  #23  
Vechi 20.08.2008, 20:59:16
getaballa getaballa is offline
Member
 
Data înregistrării: 14.08.2007
Mesaje: 49
Implicit

Dumnezeu si Maica Sfanta sa te ocroteasca draga mea!Iti doresc din tot sufletul sa te insanatosesti cat mai repede si sa te bucuri de bunatatea si iubirea ce o revarsa asupra noastra a tuturor, bunul Dumnezeu.Sa-I multumesti si sa-I multumim toti pentru grija ce ne-o poarta .


Cu noi este Dumnezeu !
Reply With Quote
  #24  
Vechi 23.08.2008, 01:49:26
MarinaAlca's Avatar
MarinaAlca MarinaAlca is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 18.07.2008
Locație: The Land from Down Under
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.048
Implicit

Citat:
În prealabil postat de alexina
:)Am citit mesajele voastre de incurajare si am constatat ca nu sunt singura. Va multumesc pentru incurajari , pentru cuvintele calde sipentru rugaciuni.Am fost operata ,am iesit cu bine din operatie si acum sunt acasa.Maicuta Domnului m-a ajutat si Bunul Dumnezeu m-a intarit.In ciuda varstei mele toata lumea spunea ca mi-am revenit repede. Si cei de-acasa se asteptau sa ma vada mai topita . Chiar au ramas placut surprinsi.Dupa 4 ore de stat in operati ,m-am ridicat destul de repede . Multumesc Bunului Dumnezeu si Maicutei Domnului ca mi-au ascultat rugaciunile.
Mare bucurie Alexandra!!!!!!!! ce veste buna ne dai!!!!!! Doamne ajuta ca totul a decurs bine!!.. si ca o paranteza, nu stiu de ce eu tot timpul am avut impresia ca ai in jur de 20 ani, dar cititnd postarea ta vad ca mai sunt vreo 2- 3 anishori in plus fatza de ce am crezut eu:D:D.. O imbratishare cu mult drag ptr tine Alexandra
Reply With Quote
  #25  
Vechi 23.08.2008, 04:02:44
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de alexina
:)Am citit mesajele voastre de incurajare si am constatat ca nu sunt singura. Va multumesc pentru incurajari , pentru cuvintele calde sipentru rugaciuni.Am fost operata ,am iesit cu bine din operatie si acum sunt acasa.Maicuta Domnului m-a ajutat si Bunul Dumnezeu m-a intarit.In ciuda varstei mele toata lumea spunea ca mi-am revenit repede. Si cei de-acasa se asteptau sa ma vada mai topita . Chiar au ramas placut surprinsi.Dupa 4 ore de stat in operati ,m-am ridicat destul de repede . Multumesc Bunului Dumnezeu si Maicutei Domnului ca mi-au ascultat rugaciunile.
Dumnezeu sa -ti fie alaturi si in continuare , bucurandu-te din plin de viata, alaturi de cei dragi tie.
Reply With Quote
  #26  
Vechi 27.08.2008, 23:05:41
veilur veilur is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.01.2007
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.420
Implicit

A iesit totu bine?
Reply With Quote
  #27  
Vechi 04.04.2011, 11:39:25
kikyo_ea's Avatar
kikyo_ea kikyo_ea is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.08.2010
Locație: Giurgiu
Religia: Ortodox
Mesaje: 312
Implicit

Sa te ajute Dumnezeu!
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Va rog, ajutati-ma si acum cu rugaciunile voastre! Anna Vasilica Intamplari adevarate 0 26.10.2011 20:10:47
Pomeniti-o in rugaciunile voastre dorinastoica14 Rugaciuni 9 29.06.2011 21:39:15
Pomeniti-ma si pe mine in rugaciunile voastre, va rog enculescunicoleta Umanitare 3 24.02.2011 22:06:23
Pomeniti-o in rugaciunile voastre adyy17 Umanitare 6 25.01.2011 23:00:06
Va rog, avem nevoie de rugaciunile voastre! Anna Vasilica Pocainta 2 24.11.2010 21:24:37