Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Viata monahala > Preotul
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 04.04.2014, 23:44:40
florentina2014 florentina2014 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.04.2014
Locație: constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 123
Unhappy Ghicirea de catre preot

De mult vreau sa iau legatura cu dvs ai sa va cer parerile,curand doctorii i.au spus tatalui meu ca daca nu se pastreaza sa nu mai fumeze si sa nu mai bea anul acesta va muri,asa de grav este.Din disperare am abordat un preot pe Fb nestiind cine este.I.am cerut un sfat duhovnicedc cum il pot ajuta pe tatal meu sa lase aceste vicii si cum sa pot face ceva pentru el sa nu il pierd...preotul a inceput sa ma intrebe..cine e cutare.....ca va face farmece..copilul tau se va face medic..."asta si isi doreste copilul"..iar de tata meu a spus ca va muri imediat dupa pasti la o zi mare ...nu mai tarziu de 1 sapt mai repede decat ne asteptam....Of Doamne..atat de repede sa petrecut incat am ramas marcata si muta,si acum traiesc momente de cosmar numai cand ma gandesc daca este asa.Apoi m.am documentat si am citit pe net dedpre acel preot..lucruri si oarecum bune si rele..cum ca ar fi vrajitor...Se numeste Preot Petru Budean Bont...repet am cerut doar un dfat duhovnicedc nu il stiam nu aveam idee cine edte...Cum pot iesi din aceasta stare...ce parere aveti?

Last edited by florentina2014; 05.04.2014 at 00:10:41.
Reply With Quote