Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Resurse ortodoxe on-line
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #71  
Vechi 30.12.2008, 15:28:40
tigerAvalo9 tigerAvalo9 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.03.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.448
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
Inseamna ca melodia per ansamblu si-a atins scopul, menirea pt. care a fost compusa. Trebuia si tu Alin sa daruiesti cuiva acest cadou muzical. Sa nu spui pentru toti, ca e prea uzitata formula . . .


Mi-ar placea daca lumea ar intelege mesajul melodiilor.
Reply With Quote
  #72  
Vechi 30.12.2008, 17:39:28
tigerAvalo9 tigerAvalo9 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.03.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.448
Implicit

http://www.youtube.com/watch?v=jgblfzG9ZUo


Iarasi o melodie foarte frumoasa,mai ales mesajul ei,2 oameni obisnuiti cu un mesaj extraordinar..
Reply With Quote
  #73  
Vechi 01.01.2009, 14:45:31
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit Pentru iubitorii de pelerinaje !

O adresa utila pentru sufletele noastre : www.basilicatravel.ro
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
  #74  
Vechi 02.01.2009, 22:11:05
tigerAvalo9 tigerAvalo9 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.03.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.448
Implicit

Multumim Cristi pentru adresa.Imi plac foarte mult pozele din pelerinaje.Doamne ajuta!
Reply With Quote
  #75  
Vechi 03.01.2009, 00:00:28
alicia's Avatar
alicia alicia is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.11.2008
Locație: RM VALCEA
Religia: Ortodox
Mesaje: 138
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru alicia
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
O adresa utila pentru sufletele noastre : www.basilicatravel.ro
Doamne ajuta as vrea sa intreb si eu daca tot vb de pelerinaje nu vreti ca toti de pe acest forum sa mergem intr-un pelerinaj cand puteti nu e o graba ar fi tare frumos eu pana acum am fost in unele dar cu persoane necunoscute si nu era asa placut cu ocazia asta ne-am cunoaste mai bine.Eu in tara am cam fost peste tot in afara niciodata si imi doresc mult stiu ca e scump si nici eu nu imi permit dar poata pana la o data mai tarzie as putea strange ceva si poate si voi ceva,stiu ca e greu pt toti mai ales noi studentii,cum credeti fiecare eu imi doresc tare mult dar acuma FIE VOIA DOMNULUI!Ma iertati pt ideea mea
Reply With Quote
  #76  
Vechi 03.01.2009, 00:19:26
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de alicia Vezi mesajul
Doamne ajuta as vrea sa intreb si eu daca tot vb de pelerinaje nu vreti ca toti de pe acest forum sa mergem intr-un pelerinaj cand puteti nu e o graba ar fi tare frumos eu pana acum am fost in unele dar cu persoane necunoscute si nu era asa placut cu ocazia asta ne-am cunoaste mai bine.Eu in tara am cam fost peste tot in afara niciodata si imi doresc mult stiu ca e scump si nici eu nu imi permit dar poata pana la o data mai tarzie as putea strange ceva si poate si voi ceva,stiu ca e greu pt toti mai ales noi studentii,cum credeti fiecare eu imi doresc tare mult dar acuma FIE VOIA DOMNULUI!Ma iertati pt ideea mea
Ideea ta, este si ideea noastra , pentru ca aceasta dorinta a mai fost ridicata intr un alt topic. Sa speram , cu ajutorul Bunului Dumnezeu, ca dorinta sa devina realitate. Vom suna tare din trambita cand se-n firipa ceva. Doamne ajuta ! +
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
  #77  
Vechi 03.01.2009, 00:57:29
tigerAvalo9 tigerAvalo9 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.03.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.448
Implicit

Citat:
În prealabil postat de alicia Vezi mesajul
Doamne ajuta as vrea sa intreb si eu daca tot vb de pelerinaje nu vreti ca toti de pe acest forum sa mergem intr-un pelerinaj cand puteti nu e o graba ar fi tare frumos eu pana acum am fost in unele dar cu persoane necunoscute si nu era asa placut cu ocazia asta ne-am cunoaste mai bine.Eu in tara am cam fost peste tot in afara niciodata si imi doresc mult stiu ca e scump si nici eu nu imi permit dar poata pana la o data mai tarzie as putea strange ceva si poate si voi ceva,stiu ca e greu pt toti mai ales noi studentii,cum credeti fiecare eu imi doresc tare mult dar acuma FIE VOIA DOMNULUI!Ma iertati pt ideea mea

Propun un topic cu subiectul asta.
Reply With Quote
  #78  
Vechi 04.01.2009, 12:26:14
eduardd
Guest
 
Mesaje: n/a
Smile Iubirea este vindecatoare!

http://www.rostonline.org/blog/claud...decatoare.html
Reply With Quote
  #79  
Vechi 04.01.2009, 16:18:38
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tigerAvalo9 Vezi mesajul
Propun un topic cu subiectul asta.
Pai deschide-l tu ca tot stii sa scrii cu litere asa de mari.Eu sunt pentru dar mai la vara!
Reply With Quote
  #80  
Vechi 04.01.2009, 17:58:50
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de dorinastoica14 Vezi mesajul
Pai deschide-l tu ca tot stii sa scrii cu litere asa de mari.Eu sunt pentru dar mai la vara!
Dorina , am descoperit si partea ta mai vesela ! Adica sa inteleg ca Alin e expert in publicitate, firme luminoase ?
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
Răspunde

Tags
apel!