Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 12.12.2006, 21:10:33
catalinpuiu catalinpuiu is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 12.12.2006
Mesaje: 2
Implicit

Imi cer in primul rand scuze pentru cei de pe acest forum pe care mesajul ii va deranja. Nu vad motive pentru care aici sa fie o problema, dar e posibil.
In primul rand ca sa va lamuriti despre ce vorbesc:
Cam de prin august anul acesta tot lipesc afise ("Afla ce este avortul", poate le-ati vazut) prin Bucuresti, aproape in fiecare saptamana. Problema e ca s-a facut foarte frig iar afisele nu mai pot fi lipite, pur si simplu nu se usuca lipiciul, si nu stiu alte variante. Am incercat sa pun mesaje prin diverse forumuri, dar problema e ca odata ma smintesc de-mi ies ochii, pur si simplu trebuie sa pun mesaje acolo unde se discuta despre desfrau intr-o frenezie de efectiv ramai ingrozit, iar pe de alta parte nu e eficient, lumea nu intra pe site...
Deci de ce va scriu: una din cele mai bune metode ca informatia de pe site sa ajunga mai departe este din om in om, adica din mail in mail, din messenger in messenger. Deci dati la cata lume va lasa sufletul adresa siteului, www.afla.bro.ro .
Am primit si replyuri cum ca as incerca sa fac reclama la ceva. E absurd, nu am la ce, dar daca considerati potrivit, trimiteti mai departe adresa www.avort.ro , siteul acesta nu mai e facut de mine dar are aceeasi idee. Care dintre cele doua le considerati mai potrivite pentru oameni, oricum ar fi e bine!
Aici efectiv poti sa salvezi doua vieti cu un click, am ramas ingrozit cand unei colege nu i-am dat filmul si tocmai ea a facut avort...
Dumnezeu sa va rasplateasca insutit!
Doamne Ajuta!

PS.: daca vreti vedeti si siteul personal, , va invit sa cititi umilele mele lucrari
Reply With Quote
  #2  
Vechi 12.12.2006, 21:13:22
catalinpuiu catalinpuiu is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 12.12.2006
Mesaje: 2
Implicit

Se pare ca nu asa se da un link aici... Deci, adresa siteului e
[link=http://www.afla.bro.ro]
www.afla.bro.ro

iar cea personala, in eventualitatea in care vreti sa intrati, [link=http://www.uau.rdslink.ro]
www.uau.rdslink.ro

Imi cer scuze ca am postat de doua ori, sper ca acum sa mearga.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 18.01.2007, 17:48:48
jeny
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de catalinpuiu
Imi cer in primul rand scuze pentru cei de pe acest forum pe care mesajul ii va deranja. Nu vad motive pentru care aici sa fie o problema, dar e posibil.
In primul rand ca sa va lamuriti despre ce vorbesc:
Cam de prin august anul acesta tot lipesc afise ("Afla ce este avortul", poate le-ati vazut) prin Bucuresti, aproape in fiecare saptamana. Problema e ca s-a facut foarte frig iar afisele nu mai pot fi lipite, pur si simplu nu se usuca lipiciul, si nu stiu alte variante. Am incercat sa pun mesaje prin diverse forumuri, dar problema e ca odata ma smintesc de-mi ies ochii, pur si simplu trebuie sa pun mesaje acolo unde se discuta despre desfrau intr-o frenezie de efectiv ramai ingrozit, iar pe de alta parte nu e eficient, lumea nu intra pe site...
Deci de ce va scriu: una din cele mai bune metode ca informatia de pe site sa ajunga mai departe este din om in om, adica din mail in mail, din messenger in messenger. Deci dati la cata lume va lasa sufletul adresa siteului, www.afla.bro.ro .
Am primit si replyuri cum ca as incerca sa fac reclama la ceva. E absurd, nu am la ce, dar daca considerati potrivit, trimiteti mai departe adresa www.avort.ro , siteul acesta nu mai e facut de mine dar are aceeasi idee. Care dintre cele doua le considerati mai potrivite pentru oameni, oricum ar fi e bine!
Aici efectiv poti sa salvezi doua vieti cu un click, am ramas ingrozit cand unei colege nu i-am dat filmul si tocmai ea a facut avort...
Dumnezeu sa va rasplateasca insutit!
Doamne Ajuta!

PS.: daca vreti vedeti si siteul personal, , va invit sa cititi umilele mele lucrari
felicitari ptr ceea ce faci frate, Maica Domnului sa iti ajute
Reply With Quote
  #4  
Vechi 30.01.2007, 13:54:09
hmarian hmarian is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 30.01.2007
Mesaje: 7
Implicit

Citat:
În prealabil postat de jeny
Citat:
În prealabil postat de catalinpuiu
Imi cer in primul rand scuze pentru cei de pe acest forum pe care mesajul ii va deranja. Nu vad motive pentru care aici sa fie o problema, dar e posibil.
In primul rand ca sa va lamuriti despre ce vorbesc:
Cam de prin august anul acesta tot lipesc afise ("Afla ce este avortul", poate le-ati vazut) prin Bucuresti, aproape in fiecare saptamana. Problema e ca s-a facut foarte frig iar afisele nu mai pot fi lipite, pur si simplu nu se usuca lipiciul, si nu stiu alte variante. Am incercat sa pun mesaje prin diverse forumuri, dar problema e ca odata ma smintesc de-mi ies ochii, pur si simplu trebuie sa pun mesaje acolo unde se discuta despre desfrau intr-o frenezie de efectiv ramai ingrozit, iar pe de alta parte nu e eficient, lumea nu intra pe site...
Deci de ce va scriu: una din cele mai bune metode ca informatia de pe site sa ajunga mai departe este din om in om, adica din mail in mail, din messenger in messenger. Deci dati la cata lume va lasa sufletul adresa siteului, www.afla.bro.ro .
Am primit si replyuri cum ca as incerca sa fac reclama la ceva. E absurd, nu am la ce, dar daca considerati potrivit, trimiteti mai departe adresa www.avort.ro , siteul acesta nu mai e facut de mine dar are aceeasi idee. Care dintre cele doua le considerati mai potrivite pentru oameni, oricum ar fi e bine!
Aici efectiv poti sa salvezi doua vieti cu un click, am ramas ingrozit cand unei colege nu i-am dat filmul si tocmai ea a facut avort...
Dumnezeu sa va rasplateasca insutit!
Doamne Ajuta!

PS.: daca vreti vedeti si siteul personal, , va invit sa cititi umilele mele lucrari
felicitari ptr ceea ce faci frate, Maica Domnului sa iti ajute
Si eu am facut acelasi lucru pe internet, pe messenger-mesaje-offline,pe mirc, pe forumuri medicale,cred ca am scris pentru mii de oameni in doar cateva ore,am scris despre milostenie,care mi se pare cea mai buna fapta,care te duce pe calea adevarului.
Iata ce am scris:Daca vrei sa fii desavarsit,da la saraci,si vei avea o comoara in cer ‘’ (MATEI 19.21)
‘’Pentru ca unde este comoara voastra,acolo va fi si inima voastra’’ (MATEI 6.21)
Iar daca inima ta este in cer, toate vor veni de la sine.
Singura lupta din viata asta e cea cu inima ta.’’Caci din inima ies gandurile rele,
uciderile,preacurviile,curviile,furtisagurile marturiile mincinoase hulele’’(MATEI 15.19)
(MATEI 6.1-4) (19-21) (CAP.12.34,35) ;(MARCU 12.41- 44) ;(LUCA14.12-14).
Va rog sa-mi spuneti parerea voastra:
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Putin ajutor va rog Theodor13 Intrebari utilizatori 16 20.12.2012 13:00:58
putin ajutor Calin21 Exorcismul 8 05.06.2011 19:11:06
of...:( putin ajutor... Simona-Marilena Generalitati 7 18.11.2009 22:51:25
Putin ajutor andrei91 Generalitati 1 27.06.2009 00:14:44
Am nevoie de putin ajutor! Dan20 Generalitati 0 27.03.2007 19:45:32